Çukurova Press Twitter

Sözlü’den ilk kez oy kullanacaklara POWER BANK

Lagos Balık
13 Kasım 2018 1.367 views 0

SABİT ÖZKESER/ÖZEL

 

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 18 yaşını doldurarak 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde ilk kez oy kullanacak gençlere doğum günü sürprizi gerçekleştiriyor.

POWER BANK HEDİYE EDİYOR

18 yaşını dolduranlara aynı gün evlerinin kapısı çalınarak Adana Büyükşehir Belediyesi’nin MHP’li Başkanı Hüseyin Sözlü’nün selamını getirip POWER BANK hediye eden görevliler ayrıca, başkanın da “Değerli Kardeşim” diye başlayan kutlama mektubunu iletiyor. Doğum gününde Başkan Hüseyin Sözlü’den gelen hediye karşısında bazı gençlerin mutlu olduğu öğrenildi.

“BİRLİKTE HAREKET ETMELİYİZ”

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün gönderdiği mektupta , “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, geleceği gençlerimizde görmüş ve onlara olan inancını her daim dile getirmiştir. Bizler de sonuna kadar bu düşüncenin arkasındayız. Demokratik siyasal sistemin temelinde serbest ve eşit oy hakkının olduğu “seçimler” yer almaktadır. İlk defa Adana için seçimde oy kullanacaksın. Her şeyden önce muhakkak sandığa gitmeni ve vatandaşlık görevini yerine getirerek oyunu vermeni rica ediyorum. Adana’nın geleceğiyle ilgili en iyisini, en doğrusunu isteyeceğinden şüphem yok. Hepimizin ortak gayesi, şehrimizin kalkınması ve kentsel yaşam kalitesinin yükselmesidir. Bunun için birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum” dedi.

“SİZLER, UMUDUMUZSUNUZ”

Başkan Sözlü mektubunda ayrıca; “Kararın ne olursa olsun, sizler için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Aydınlık geleceğimizin gençleriyle gurur duyuyorum. Bu ülkeyi daha da ileriye taşıyacaksınız; güzel günlerimizin mimarı olacaksınız. Sizler, umudumuzsunuz. Bu yolda ilerlerken ilimden ve fenden kuvvet almanızı, kendinizi sanatla ve sporla geliştirmenizi dilerim. Sana güveniyorum ve inanıyorum. Kalbinin güzel ışığı ve fikirlerin, tüm yaşamını aydınlatsın” diye konuştu.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort