Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Tarihi Taşköprü’de Türk Kızılayı’nın 8. Geleneksel iftarı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Tarihi Taşköprü’de Türk Kızılayı’nın 8. Geleneksel iftarı

Lagos Balık
07 Haziran 2018 33 views 0

 

Türk Kızılayı’nın her sene geleneksel olarak tarihi Taş Köprü’de düzenlediği iftar programı gerçekleştirildi. İftar programına katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “Bu güzel buluşmalar, birlik, beraberlik ve kardeşlik buluşmaları daim olsun” dedi.

Adana’da Seyhan Nehri üzerindeki Taş Köprü’de düzenlenen 8. Geleneksel İftar Programı gerçekleştirildi. İftar programından önce konuşan Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, vatandaşların Kadir Gecesini tebrik etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ise Adana’nın simgesi, geçmişten bugüne tarihi birçok olaya şahitlik eden bir mekanda vatandaşlarla buluşmaktan oldukça memnun olduğunu belirterek, “Ramazanın rahmeti bereketi Adana’mızın üzerine olsun. Bu birlik beraberlik, kardeşlik buluşmaları, bolluk bereketlilik ülkemizde daim olsun” diye konuştu.

Bakan Sarıeroğlu konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Dünyanın her bölgesinde yaşanan sıkıntılara, afetlere anında el uzatabilen, yoksullarla yardımlaşma, dayanışma içerisinde olan bir köprü olan Türk Kızılayı’nın gelişmesi konusunda biz de destek olacağız.”

Konuşmaların ardından Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık ve çok sayıda vatandaş iftarını yaptı. (İHA)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter