Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Teknoloji meraklıları için fuar açılıyor - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Teknoloji meraklıları için fuar açılıyor

Lagos Balık
10 Ocak 2018 124 views 0

Çocukları erken yaşlardan itibaren araştırmaya, merak etmeye, tüketmekten çok üretmeye, takip etmeye, sabırlı ve meraklı olmaya yönlendiren “Maker”(üreten kişi) teknolojilerine olan ilgi ve merak gittikçe artarken, Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bu alana ilgi duyanları fuarda buluşturuyor.

Birbirinden eğitici ve eğlenceli etkinlikler ile minik ziyaretçilerinin gönlünü fetheden Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bu kez Çukurova Bilişim Teknolojileri Eğitim ve Araştırma Derneği (ÇUBİTED) işbirliği ile Maker Teknoloji Fuarı’nda bir araya getirecek. Minikler, Optimum AVM’nin zemin sirinevlersurucukursu.com katında, 12 Ocak Cuma günü açılacak olan Maker Teknoloji Atölyesi’nde, hayal dünyalarında kurguladıkları tasarımları hayata geçirmenin yanı sıra gönüllerince eğlenme fırsatı bulacak.

Çocukları ezberci eğitim ve test mantığından kurtaran, bakarak değil yaparak öğrenmeye teşvik eden, problemlere daha hızlı ve daha pratik çözümler geliştirmeye yönlendiren Maker Teknoloji Atölyesi’nde kodlama, robotik üretim ve 3D tasarımları eğlenerek öğrenecek olan çocuklar, birbirinden ilginç tasarımlarını sergileme fırsatı da bulacak. ÇUBİTED ile Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi işbirliğiyle sirinevlersporkulubu.com düzenlenecek Maker Teknoloji Fuarı’nda teknoloji, robotik ve fen konularındaki projeler tanıtılacak. Fuarda, tüm özel ve devlet okulları  kendi stantlarını ücretsiz açıp projelerini sergileyecekler. 3 gün sürecek olan fuar, 14 Ocak Pazar günü sona erecek.

(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter