Teşekkürler… - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

Teşekkürler…

Lagos Balık
08 Ağustos 2018 39 views 0

SABİT ÖZKESER/ÖZEL

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova görev süresinin dolması nedeniyle görevinden ayrılırken, yerine Yardımcısı Prof.Dr, Tamer Cevat İnal atandı.

BAŞARILI ÇALIŞMALARIYLA DİKKAT ÇEKİYORDU

Başhekimlik görevine oturduğu günden bu yana geçen 6 yıl görev yaptığı süre içerisinde vatandaşın menfaatine olan projeleri hayata geçirmesiyle dikkati çeken Prof.Dr.Yeşim Taşova, vatandaşlarla yakın ilgilenmesi, hastanede sağlık hizmetinin tüm kesimlere yayılması ve nitelikli hizmetin verilmesine yönelik önemli girişimler gerçekleştiriyordu.

SÜREKLİ TEŞEKKÜR MESAJLARI ALIYORDU

Prof. Dr. Yeşim Taşova, hastane çalışanlarından, hastalardan ve hasta yakınlarından teşekkür mesajları aldı. Her arayanın rahatça ulaştığı Prof. Dr. Taşova, hastanede hayata geçirdiği basın bürosuyla basın mensuplarının sorunlarıyla da yakından ilgilenilmesine öncülük yaptı. Prof.Dr. Yeşim Taşova, Balcalı Hastanesi’nde randevu sistemi ile hasta bakılması ve web sayfasından hocalar dahil tüm hasta randevu ve laboratuar sonuçlarına hastaların evlerinden ulaşabilmelerini sağlama gibi bir çok hizmete imza atmıştı.

“SAĞLIKTA EN BÜYÜK MARKA OLMAYA TALİBİZ”

ÇÜ. Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesinin sadece Çukurova ile sınırlı olmadığını belirten Prof. Dr. Yeşim Taşova,” Hastanemiz, tüm Akdeniz, Doğu, Güneydoğu ve Orta Anadolu bölgelerine hizmet veren en büyük sağlık kuruluşudur. 1200 hasta yatağı ve 200’den fazla Yoğun Bakım yatağı ile sağlık hizmeti vermektedir. Modern tıbbın gereği olan ve gelişmiş ülkelerde mevcut tüm tıbbi donanıma sahiptir. Öğretim üyesi ve hekim kadromuz, kendi alanlarında dünya çapında önemli yerlerde olan saygın tıp adamlarıdır. Halkımıza en nitelikli sağlık hizmeti sunmak birinci görevimizdir. Balcalı Hastanesi olarak sağlıkta en büyük marka olmaya talibiz ve iddialıyız” şeklinde görüşlerini dile getiriyordu…

BASINA DA ÖNEMLİ DESTEKLERDE BULUNDU

Çukurova Press olarak basın mensuplarının tepeden tırnağa sağlık kontrolünden geçirilmesinden gazetecilerin ailelerine varana kadar sağlık konusunda önemli destek sunan Prof. Dr.Taşova ve ekibi ile basın bürosu çalışanlarına teşekkür ediyoruz. Başhekimlik görevinden ayrılan Taşova’nın yerine Başhekim Yardımcısı olarak görev yapan Prof. Dr. Tamer Cevat İnal Balcalı Hastanesi Başhekimi olarak Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar tarafından atandı. İnal’ın Taşova’nın bıraktığı yerden bayrağı daha yukarılara taşıma gayreti içerisinde olacağı ifade ediliyor.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter