Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Ticaret Bakanlığı, Azim Un’u tebrik için davet etti - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Ticaret Bakanlığı, Azim Un’u tebrik için davet etti

Lagos Balık
12 Ekim 2018 56 views 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’ kapsamında şirketlerden istediği yüzde 10 oranında indirim çağrısına anında yanıt vererek örnek duruş sergileyen Azim Group, Ticaret Bakanlığı’ndan tebrik için davet aldı.

Enflasyonla mücadele için elini taşın altına koyan Azim Group Yönetim Kurulu Başkanı Orhan İlhan’ı makamında ağırlayan Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin, duyarlı ve fedakar yaklaşımından ötürü Orhan İlhan’a teşekkürlerini iletti. Türkiye’nin enflasyonla mücadele ettiği dönemde Azim Un Group’un büyük fedakarlık gösterdiğini kaydeden Ticaret Bakan Yardımcısı Fatih Metin,Özellikle temel gıda maddemiz olan un ile ilgili spekülatif piyasaya rağmen, dik duruş gösterip, büyük fedakarlıkla un fiyatını 85 TL’ye çeken Azim Un Group’u tebrik ediyoruz. Enflasyonla mücadelede devletinin ve milletinin yanında yer alan bu firmamızı tekrar teşekkürlerimizi sunuyor, böyle firmaların sayılarının çoğalmasını diliyoruz” dedi.

Böyle bir davetten onur duyduklarını dile getiren Orhan İlhan ise, şunları kaydetti Biz önce millet, önce memleket diyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan Enflasyon ile Topyekün Mücadele Programı’na sonuna kadar desteğiz. Group olarak, uzun yıllardır ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırımlar yapıyor ve yapmaya da devam ediyoruz. Çünkü biz bu ülke için çalışıyoruz.”   (Haber Merkezi)

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter