Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.TSYD’den Taşova’ya plaket - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

TSYD’den Taşova’ya plaket

Lagos Balık
05 Haziran 2018 30 views 0

 

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği Adana Şubesi, üyelerini tam donanımlı olarak sağlık taramasından geçiren Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova’ya teşekkür plaketi sundu.

Plaketi şube başkanı Kurtul Çakın, Taşova’ya hastanedeki makamında takdim etti. TSYD Adana Şube Başkanı Kurtul Çakın, Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova, hastane müdürü Ramazan Çakır ile hastanenin basın büro sorumluları Yavuz Yıldırmaz ile Cemil Serezli’ye duyarlı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederek, “60’a yakın üyemiz iki hafta süresince kontrollerden geçirildi. Çok şükür ki kimsede önemli bir bulguya rastlanmadı. Başta başhekimimiz Yeşim Hanım ile emeği geçen tüm hastane yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Yeşim Taşova da, TSYD Adana Şubesi’ne plaket için teşekkür etti. Taşova, “Gazeteci arkadaşlarımızın sağlıklı olmaları bizleri de sevindirdi” diye konuştu. Balcalı Hastanesi’ndeki buluşmaya TSYD Adana Şube Yönetim Kurulu Sekreteri Hakan Köker, yönetim kurulu üyesi Ergun Kara, TSYD üyesi Çukurova Gazeteciler Cemiyeti eski başkanlarından Kurtar Çakın ile yine TSYD üyeleri Vahap Ünkat ve Şehmus Baysal da katıldı.

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter