Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.“Tüm ilçelerde önseçim olmalı!” - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

“Tüm ilçelerde önseçim olmalı!”

Lagos Balık
06 Ocak 2019 25 views 0

ALİ BOZ

CHP Genel Merkezinin İYİ Parti ile ittifak yapılmasından dolayı Çukurova’daki meclis üyelerinin seçimine yönelik önseçimi iptal etmesinin ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’dan çıkış geldi. Karalar “ Tüm ilçelerde önseçim olmalıdır” dedi.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar açıklamayı sosyal medya hesabından yayınladı. Bilindiği üzere Karalar’ın Seyhan Belediyesi Başkanlığı’na giden yol da önseçimden birinci çıkmasıyla gelişmişti.

Çukurova’daki önseçimin iptalinin ardından meclis üyesi aday adaylarının ve sandıktan yana saf tutan Karalar tüm ilçelerde önseçim olması gerektiği yönünde bir çıkış yaptı.

İşte Zeydan Karalar’ın Sosyal Medya hesabından yaptığı o açıklaması:

“Ben hayatım boyunca halkın ve tabanın sesine kulak verdim. Meclis üyelikleri için Seyhan’da, Çukurova’da, Yüreğir’de ve diğer bütün ilçelerde fermuar yöntemi ile önseçim yapılmalıdır. Örgüt emekçilerimizin sesine kulak vermeli ve destek olmalıyız. Önseçim yapılması, yalnızca bir kesimi değil, bu partiye emek eden her kesimi memnun eder. Herhangi bir ittifak var ise onlar da fermuar yöntemi ile kontenjandan listeye dahil olabilirler.” (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter