Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.TÜRKİYE KUPASINDA TUR ATLADIK - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

TÜRKİYE KUPASINDA TUR ATLADIK

Lagos Balık
27 Eylül 2018 17 views 0

 

Salı akşamı Demirsporumuz için çok faydalı bir maç yaptık. Türkiye kupasında rakibimiz eski 3. lig şimdiki 2. lig takımlarından Yeni Orduspor’du. Zor da olsa kazanmayı bildik. Orduspor’lu futbolcular da futbolu çirkinleştirmeden güzel oyun çıkardılar.

Öncelikle tribünlerin bu kadar boş olmasını anlamsız buldum. en az 4 5 bin taraftarın maçı izlemeye geleceğini bekliyordum. Hafta içi akşam da olsa maç TV’den şifresiz veriliyor olsa da Demirspor taraftarı sahada takımı varsa tribünde yerini alırdı. Salı akşamı öyle olmadı. biletli giriş sayısı 2100 de kaldı.

Sahada ise neredeyse bütün takım mavi lacivert formayla Beş Ocak Stadına ilk defa çıkıyordu. Onlar açısından da seyirci olmaması motivasyonu bozan bir eksiklik olmuştur.

6 maçtır izlediğim takımda 4-4-2 sistemini en uygulanabilir buldum. Özellikle orta sahada TRAORE ORKAN ANDERSON ve ERDAL mutlaka olmalı bundan sonraki maçlarda. her maçı yenmeye çıkacağımız için, içerde dışarıda rakiplerden korkmadığımız için ve kadro olarak bizi gerçekten zorlayacak takımlar olmadığı için çift forvet oynanmasını gerekli hatta ve hatta zorunlu görüyorum. Pote ve Batuhan ileri hattında inanılmaz işler yapacak gibi duruyor. Hele biraz da ha lig kaynasın, taşlar yerine oturmaya başlasın, motivasyon moral iyice bir artsın. hücum hattı harikalar yaratacak gibi.

Defansa gelince maç eksiğinin en belirgin olduğu bölgedir bu bölge. Daha çok maç yapıldıkça inanıyorum defans örgüsü çok sağlam bir şekilde kurulacaktır. stoper mevkiinde Mitroviç, Talha, İsmail güzel işler yapacaktır. bek’ler Türkiye’de her takımın kronik sıkıntısı. Bizde de sezon sonuna kadar bu mevki ile ilgili çok konuşacağız gibi. Kalecimiz Çağlar’ın da daha iyi olacağına inanıyorum.

Maçı bu düşüncelerle izledim. Şimdi önümüzde Eskişehir maçı var. Yine yeneceğimiz bir maç. tribünlerin full olması lazım ve 90 dakika destek verilmesi lazım. Çünkü rakip takımın da taraftarı deplasman yapacaklar.

Tribünlerin bu sezonki performans düşüklüğü ile ilgili Şimşekler Grubu’nun açıklama gerekli bir açıklama idi. Ama soruna çözüm olduğunu düşünmüyorum. Bütün tribünlerin baştan aşağı revize edilmesi gerekiyor gibi.

Herkese iyi haftalar Saygılar

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter