Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Vali Demirtaş, hava kirliliğine el attı - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Vali Demirtaş, hava kirliliğine el attı

Lagos Balık
10 Ocak 2018 146 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, hava kirliliğine karşın kömür satılan her yerden numune aldıklarını açıkladı.
Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde (ÇGC) bir araya geldiği ÇGC Başkanı Cafer Esendemir ve diğer basın mensuplarının Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayıp çiçek veren Vali Demirtaş, gazetecilerle sohbet etti.
Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi’ne ilişkin açıklamalar yapan Vali Demirtaş, “Projede son noktalara doğru geldik. Zemin etüdü aşamasını inşallah gerçekleştireceğiz. Arkasından imar düzenlemesi yapılacak ve onun ardından temel atma törenlerine başlayacağız” dedi.
Kent gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Demirtaş, Türkiye’nin havası en kirli kentleri arasında yer alan Adana’nın bu durumuna dikkat çekerek, “Çevre Bakanlığı gerekli tetkitleri yapıyor. Bu problem yüzünden üzgünüz. Satış yapan her yerden kömür numuneleri alıyoruz. Vakıf aracılığıyla gönderdiğimiz kömürlerde de çok titiziz. Gelen 2-3 tür kömürü kamyonuyla birlikte ocağa tekrar geri gönderdik. Bu konuda çok ciddi çalışma yapıyoruz” ifadelerini kullandı. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter