Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Vali Demirtaş'tan GÖRBİR'e destek - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Vali Demirtaş’tan GÖRBİR’e destek

Lagos Balık
08 Ocak 2019 9 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, engelli vatandaşların hayatın her alanında var olmalarının sağlanması amacıyla atılan adımların çok önemli olduğunu söyledi.
Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖRBİR ) Adana Şube Başkanı Sibel Anıl ve yönetim kurulu üyeleri Vali Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Vali Demirtaş, dernek ve faaliyetleri hakkında Başkan Sibel Anıl’dan bilgi aldı. Valilik olarak görme engelli bireylerin her türlü sorununun çözümünde, ihtiyaçlarının karşılanmasında ve onların hayat şartlarının iyileştirilmesinde GÖRBİR ailesinin yanlarında olduklarını belirten Vali Demirtaş, devletin yoğun destek ve teşvikleriyle ülkede son yıllarda, engelli vatandaşların hayatın her alanında var olmalarının sağlanması amacıyla atılan adımların çok önemli olduğunu kaydetti.
Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Adana Şube Başkanı Sibel Anıl ise kabulünden dolayı Vali Demirtaş’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter