Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Emrah Blkn Google fock you Skype hakanakdan@outlook.com ulaş bana.Yazık Bu Armaya! - Çukurova Press Gazetesi, Adana Haber

Çukurova Press Twitter
Bu bölgedeki nakliyat konusunda uzmanlaşmış firmalara ulaşabilirsiniz.artvin evden eve nakliyatardahan evden eve nakliyataydın evden eve nakliyat

Yazık Bu Armaya!

Lagos Balık
13 Mart 2018 62 views 0

Elbettte ki; bir futbol takımı maç kaybeder, ama böyle silik bir futbol oynamaya hangi futbolcunun hakkı var?
Şimdi aklınıza şu sorular gelebilir, futbolcu parasını alamıyor, ondan, kafası başka yerde oynamıyor.
Yok, yok sorun o değil, Pazartesi günü yine başımız öne eğik bitirdik maçı.

Yedikleri önünde, yemedikleri arkasında.
Belki de rahatlık batıyor! her şeyi zamanında veren Bayram Akgül, hata mı yapıyor?
Gerçi Bayram Akgül’ün hata yaptığını ilk defa yüksek sesle seslendiriyorum, eğer bir yönetici çok yakın arkadaşın ise, onun hatalarını yazmak çokta kolay olmuyor sanırım.
Şimdiye kadar Bayram Akgül’ün buraya kadar yaptığı her şeyin doğru olduğunu savunan ben şimdi hata yaptığını söylüyorum.
Hatanın ne olduğunu sadece seyirci konusunda olduğunu ve devre arasında yapılan tüm transferlerin yanlış olduğunu, bundan dolayı mutlaka bir çözüm bulması gerektiğine inanan bu armanın arkasında yıllarca koşmuş biri olarak söylüyorum.
Ya bu futbolcular bu armanın ne kadar ağır olduğundan haberleri yok, ya da, hayatlarında hiç dayak yememişler.
Hayatım boyunca şiddeti hiç savunmadım, ama şu maçları izleyince zıvanadan çıkmak elde değil.
Başlıkta dedimy a; yazık bu armaya diye, gerçi bu armanın ne olduğunu yada kalitesiz futbolculardan kurulu bu takım, insanları zıvanadan çıkarmaya yetecek değerde top oynadığını görünce gerisini siz düşün artık.
Şimdi burada Bayram Akgül’e düşen, aynı şampiyon olmadan önce bir maçta mağlup olduğumuzda takımı bıraktım ve bundan sonra genç takımla maçlara çıkacağım diyen Bayram Akgül cesaretini bekliyorum.
Bunlardan kimseye yar olmaz, yarın sabah çok değil anında gönder bunların hepsini Başkan, önemli değil, bu sene küme düşelim, ama, bu armaya kimsenin ihanet etmesine izin verme.
Maçlar kazanılır, kaybedilir ama prensipler kaybedilirse bir daha değil arma liglerde giyecek Turuncu Beyaz formayı bile göremeyiz.
Çok örnekleri var, futbolcuya dayalı bir düzene girerseniz yandığınızın resmidir.
Çeşitli şaibeler var,
Futbolcu oynamıyor, bu takımı küme düşürmek istiyor diye, eğer böyle bir düşünceye sahip bir futbolcuyu hissettiğimiz anda değil onun futbol oynamasına Adana’da gezmesine bile izin vermeyin.
İhanet…
İnsanlığın yüz karası, eğer gerçekten futbolunu oynamıyorsan, değil senin şimdiye kadar emekçi diye saygı duyduğum düşünceme lanet olsun…
Evet Bayram Akgül, şimdi kendinle muhasebe zamanı, ben nerede hata yaptım diye düşün bakalım?
Sakın sanma sende mi Süleyman abi deme, dost her daim doğruyu söyler, ama acı söyler.
Zaman geçmeden ani şekilde karar verme ve uygulama zamanı, Adana’nın ne kadar amatör futbolcusu varsa bunlardan daha kötü oynamaz inan buna Başkan.
“Bize kafasını tekmeye sokacak, gol yedi mi ağlayacak, arkadaşı sakatlandı mı onun acısını hissedecek oyuncu gerek, eğer bir takım mağlup olduğunda bir şey hissetmiyorsa vur tekmeyi kıçına” sende onun, artık fiil zamanı, Başkan göreceğiz bakalım ne yapacaksın?
Kimse unutmasın, bu armadan kimse büyük değildir, Amatör kümeye düşsek de bu kalp onun için çarpacaktır.

Lagos Balık
2.SÜLEYMAN YALÇIN
2.SÜLEYMAN YALÇINDiğer Yazıları
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter