Çukurova Press Twitter

“Yerinde hizmet ve denetim önceliğimiz olacak

Lagos Balık
28 Kasım 2018 53 views 0

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “11 minik yavrumuzun ve 1 görevlinin yanarak can verdiği kazaların olmaması için yerinde hizmet ve denetime çok büyük önem vereceğiz.” dedi.

“BAŞKA CANLAR YANMASIN”

Aladağ Gönüllüleri Yörük Türkmenler Derneği’ni ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan 2 yıl önce Aladağ İlçesinde bulunan kız öğrenci yurdunda meydana gelen yangın sonucu hayatlarını kaybeden minik yavrularımız için “29 Kasın 2016 tarihli gün hepimiz açısından kara bir gündür. Minik yavrularımızın yanarak canlarını verdiği haberiyle boğazımız düğümlendi ve gözyaşlarımız sel oldu. Bu ve buna benzer denetimsizlik ve ihmal kaynaklı elim hadiselerde hayattan kopan minik yavrularımıza ve görevli kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve Ailelerine sabır niyaz ediyorum. Başka acılar yaşanmaması için işimizin ciddiyetinin farkında olarak gereken tüm denetimleri hassasiyetle yapacağız. Ve bu denetimlerimizden asla taviz vermeyeceğiz” dedi.

“EN AZ YÜZDE 60 OY İLE KAZANACAĞIZ”

Aladağlı hemşehrileriyle buluşan Mahmut Tezcan yaklaşan seçimler öncesi hedeflediği oyu dile getirerek “Değerli hemşehrilerim sizlerin teveccühü ile başaramayacağımız hiçbir mesele ve üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. En az yüzde 60 oy ile neden olmasın parolasıyla yola çıkan bir kardeşiniz olarak bir ve beraber olduğumuzda önümüzde duracak hiçbir engel görmüyorum” diye konuştu.

“DERNEKLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM”

Birlikten kuvvet doğar diyen Mahmut Tezcan “Bu güzelim derneğin kıymetini bilin ve sahip çıkın. Sizler bir ve bütün olursanız Aladağ’ımızın ve diğer tüm ilçelerimizin sorunlarına ivedi bir şekilde çözümler üretiriz. Eğer sizler sahip çıkmazsanız hiçbir sorun çözülmez kanayan yaralar akmaya devam eder” dedi. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort