Yetim ve yoksulların bayramda yüzü gülecek - Çukurova Press Gazetesi
Çukurova Press Twitter
Access denied.

Yetim ve yoksulların bayramda yüzü gülecek

Lagos Balık
08 Ağustos 2018 37 views 0

Adana İyilik Hareketi Köprü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, bayramda ihtiyaç sahibi ailelere canlı kurbanlık koyun yardımında bulunacak.

Dernek, hayırseverlerin istedikleri yerden alacağı koyunları kentte yaşayan ve bayramda kurbanlık kesme imkanı bulunmayan yetim ailelere bizzat hayırseverlerle dağıtmak için çalışacaklarını bildirdi. Bayramların paylaşmak için bir fırsat olduğunu belirten Yıldırım, daha sonra şunları söyledi:

“Bizler de bu bayramda da dernek olarak ihtiyaç sahiplerine yardımların ulaşmasında köprü görevi görmeye çalışıyoruz. Hedefimiz bayramda bile evlerine et girmeyen 30 yetim aileye canlı kurbanlık koyun yardımında bulunmak. Ayrıca bayramın üçüncü gününe kadar 200 aileye 2,5 kiloluk paketlerde et dağıtacağız. Öte yandan çocuklar için bayramlık kıyafet, ayakkabı yardımında bulunmayı amaçlıyoruz. Biz, bayramlarda çocuklar sevinsin, evlerde ocaklar, mangallar tütsün. Bütün evlere bayram sevinci girsin istiyoruz.” Canlı kurban hediye kampanyamıza destek vermek isteyenler ve gerçek ihtiyaç sahiplerini bildirmek isteyenler bizimle irtibat kurabilir.” (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter