Çukurova Press Twitter

Adana basınının acı günü

Lagos Balık
18 Mart 2019 226 views 0

Adana basını dün iki ölüm haberi ile sarsıldı. Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Üyesi İdris Ceylan ile yine ÇGC üyesi Suat Hayri Akarçay’ın kardeşi hayatlarını kaybetti.

AKCİĞER KANSERİYDİ

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, “Cemiyetimiz üyesi İdris Ceylan vefat etti. Bir süredir Ankara’da Keçiören Sanatoryumu’nda organ nakli bekleyen merhum, tüm müdahalelere rağmen 33 yaşında hayata gözlerini yumdu. Cenazesi bugün (dün) 9.30’da Akkapı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Mesleğe İlkhaber Gazetesi’nde başlayan İdris Ceylan, Yeni Adana,Güneyhaber ve Toros Gazeteleri’nde sayfa sekreteri olarak çalıştı.Yakalandığı akciğer kanserinden kurtulamayan merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

SUAT HAYRİ AKARÇAY’IN KARDEŞ ACISI

Cemiyetimiz üyesi, Sabah Gazetesi eski Bölge Temsilcilerinden Suat Hayri Akarçay’ın kardeşi Sedat Naim Akarçay vefat etti. 64 yaşında 3 çocuk babası olan merhum önceki gün Kabasakal mezarlığı’nda toprağa verildi.Merhuma Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Tüm meslektaşlarımıza duyurulur” denildi. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter