Çukurova Press Twitter

Adana her şeye layık bir kent

Lagos Balık
06 Aralık 2019 92 views 0

Adana Türkiye geneline bakıldığından en kalabalık 6 şehirden birisi olarak bilinir.

Adana kabuk değiştiren bir kent olarak özellikle bu son 8 ayda daha fazla göze çarpmaya başladı. Yerel seçimlerden sonra Büyükşehir’i CHP’nin kazanmasıyla birlikte Adana’da gözle görülür hizmetlerin yapılmaya başladığını görebiliyoruz. Zeydan Karalar’ın 6 milyara yakın borçla aldığı belediyeyi bu geçen 8 ayda hizmet yapamayacağını düşünenlerin yaptığı hizmetlerle fikirlerin değişmesine neden oldu.

Adana için daha yapılacak işler var. Adana Zeydan Karalar ile makus talihini yıkmaya hazırlanıyor. Göreve gelir gelmez başlattığı hizmetler artık gözle görülür hale geldi. Büyükşehir’in hizmetlerinin yanı sıra ASKİ’nin yaptığı kalıcı hizmetler vatandaşların sorunlarına acil çözümler üretmesi de gözden kaçmamalıdır. Adana her şeyin en iyisine layıktır.

Zeydan Karalar, bugüne kadar başlattığı işi yarım bırakmamış ve onu da tamamlamadan teslim etmeyen bir kişidir. Belediyeyi de düzlüğü çıkaracağına adım gibi inanıyorum. Adana Büyükşehir Belediyesi CHP’nin sosyal belediyeciliğiyle daha iyi bir şekilde yönetilecek ve Adanalılar CHP’ye oy verdiklerine pişman olmayacaklardır.

Karalar’a biraz olsun süre verilmesi gerekir ve Adana için yapılacak olan kalıcı hizmetler yapılacaktır.

Lagos Balık
NADİR FİDANCAN
NADİR FİDANCANDiğer Yazıları
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter