Çukurova Press Twitter

“Adana için çalışıyoruz”

Lagos Balık
09 Ekim 2019 117 views 0

ALİ BOZ- ŞEYDA TURAÇLAR / ÖZEL HABER

Adana Büyükşehir Belediyesi BELDETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca, Radyo Deva’da moderatör Derya Yüksekdağ gazeteciler Ali Boz ve Süleyman Yalçın’ın canlı yayında sorularını yanıtladı. Biz BELDETAŞ olarak Adana için çalışıyoruz” dedi.

“ADANALI RAHAT OLSUN”

BELDETAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca, Adana halkının rahat olmasını isterken, açıklamasına şöyle devam etti:

“ Mevcut imkanlarla en iyi hizmeti yapmaya gayret gösteriyoruz. Adanalı rahat olsun. Başkanımız Zeydan Karalar’ın yaptığı hizmetleri gördüğünde, bunlarda hizmet yapabiliyormuş diyecekler. Zaten Başkanımız hizmet yapmaya başladı. Hizmet her alanda başlamış durumdadır. Hizmetin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Başkanımız Zeydan Karalar’ın talimatıyla Adanalı hemşirelerimizin rahat etmesi için çalışıyoruz.”

“SUDA YÜZDE 20 İNDİRİM BU AY”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın göreve geldiği gün, suda kademeli yüzde 30 oranında indirime gidileceği müjdesini verdiğini ifade ederek konu hakkında “ Su Adana halkı için önemli konuların başında geliyor. Sayın Belediye Başkanımız Adana halkının sesine kulak vererek içme suyunu kademeli olarak yüzde 30 indireceğini belirtti. Geçtiğimiz meclis toplantısında ilk etapta yüzde 20’lik indirim gerçekleşti ve bu indirim bu ay yürürlüğe girecek. Adanalılar bu ay gelecek olan faturalarında indirimi görecekler” dedi.

“BELDETAŞ 5 ŞİRKETTEN BİRİSİ”

Adana Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan 5 şirketten birisi olan BELDETAŞ A.Ş yönetim Kurulu Başkanı Kamuran Karaca, göreve geldiklerinde şirketin iyi bir tablo sergilemediğini söyledi ve şöyle devam etti:

“Ben göreve geleli 2 ay oldu. Göreve geldiğimizde şirkette iyi bir tablo ile karşılaşmadık. 80 Milyon borcu olan bu şirketi düzlüğe çıkarmak için çalışmalara başladık. Bu güne kadar 800 bin lira borç ödedik. Eski yönetim kurulu üyelerinin alacaklarını bile ödüyoruz. BELDETAŞ bünyesinde 34 personel çalışmaktadır. Benimle birlikte 9 kişi de yönetim kurulunu oluşturuyor.”

“AKILLI DURAKLARI ARTIRACAĞIZ”

Adana Büyükşehir Belediyesi BELDETAŞ’ın görev alanlarından birisinin de akıllı duraklar olduğunun altını çizen Kamuran Karaca, “ Görevlerimizin içinde bulunan 10 akıllı durak ve bir büfe bulunmaktadır. Bu akıllı durakların bugüne kadar tadilatlarını yaptık ve Adanalıların rahat bir şekilde oturmalarına olanak sağladık. Bu tür durakları artıracağız. Özellikle Yüreğir bölgesinde akıllı duraklar açacağız. Yüreğirlilerinde bu akıllı duraklardan faydalanmalarına olanak sağlayacağız. BELDETAŞ Adana halkının rahatı için her şeyi yapacaktır” diye konuştu.

“ADANA NEFES ALACAK”

Karaca, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ile hizmet görmeye devam edeceğini belirterek sözlerini şöyle tamamladı:

“ Adana’ya bugüne kadar doğru dürüst hizmet yapılmamış. Adanalılar hizmete susamış. Başkanımız Zeydan Karalar ile Adanalılar hizmete doyacak ve rahat yaşanabilir bir kentte oturmaktan da gurur duyacaklardır. Başkanımız Karalar, Adanalıların rahat bir nefes alması için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Adana Zeydan Karalar ile daha yaşanabilir kent olacaktır. Başkanımızın tek aşkı Adana’dır. “

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter