Çukurova Press Twitter

Adana’da 19 Mayıs Spor etkinlikleri

Lagos Balık
21 Mayıs 2018 70 views 0

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü faaliyet programında yer alan 19 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında Bocce, Oryantiring, Yüzme, Masa Tenisi, Dart, Tenis, Basketbol, Voleybol, Okçuluk ve Florr Curling müsabakaları gerçekleştirildi. Sarıçam Asım Savaş Spor Salonu bahçesinde gerçekleştirilen Bocce müsabakaları 140 sporcu katılırken kıyasıya mücadele sergiledi.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Sarıçam İlçe Spor Müdürü Ali Bilgiç ile Bocce Dart ve Bowling Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ahmet Özdağ verdiler. 5 Ocak Fatih Terim Stadı tribün altında bulunan Masa tenisi salonunda gerçekleştirilen müsabakalara 142 sporcu katılırken, her yaştan sporcular dikkati çekti.

Adalet Bakanlığı Göltepe tesislerinde gerçekleştirilen Tenis müsabakalarına 75 sporcu katılırken dereceye giren sporcuların ödüllerini Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ali Yelden, Başsavcı Vekili Musa Önel, Adana Kapalı Cezaevi Müdür Ali Turan Karadağ, Tenis Federasyonu Adana İl Temsilcisi Ferudun Açan, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Şefi Hanifi Altun tarafından verildi. Çukurova İlçesi İsmail Sefa Özler Anadolu Lisesinde ki Dart, Tenis, Basketbol, Voleybol, Okçuluk ve Florr Curling müsabakalara 53 okuldan kız ve erkek toplam 1987 sporcu katıldı.

Dereceye giren sporculara ödüllerini Çukurova İlçe Kaymakamı Osman Sarı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeynel Abidin Koç, Çukurova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Bilal Oldaç, Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Dağlı ile turnuvalara katılan okulların müdürleri ve öğretmenleri tarafından verildi.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort