Çukurova Press Twitter

“Adana’mızı şaha kaldırmak için adayım”

Lagos Balık
14 Kasım 2018 86 views 0

Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan il başkanlığı binasında adaylık müracaatını gerçekleştirdi.

Uzun soluklu bir aday adaylığı çalışmalarının ardından Ak Parti İl Başkanlığına gelerek Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için müracaatını gerçekleştiren Mahmut Tezcan “Ak Parti kuruluşundan itibaren bir nefer olarak siyaset arenasındayım. Partimin ve ülkemin başarısı için tüm gayretimle sahada çalıştım. Bugün ise Büyükşehir Belediyesinde Ak Belediyecilik, sosyal belediyecilik ve hizmet belediyeciliği anlayışı ile henüz tanışmayan Adanalı hemşerilerimiz için aday adayı oldum. Adana’mızı o eski günlerdeki parmakla gösterilen günlerine ulaştırmak için yola çıktım” dedi.

“SİYASETE YENİ BİR BAKIŞ AÇIŞI GETİRİYORUM”

Vatandaşlarımızın, muhtarlarımızın veya STK temsilcilerinin en büyük sorunlarının başında seçilen siyasetçilere ulaşamamak vardır. Kapıların duvar olmadığı yeni bir siyaset geliştiren Mahmut Tezcan “Siyasetin ve hizmetin ana unsuru insan olmalıdır. İnsan odaklı bir siyaset ve hizmet anlayışı ile Adana’yı birlikte dönüştüreceğiz. Bizim için önemli olan hemşerilerimizin muhabbet duyacağı gönülden destek vereceği kendisinden gibi göreceği adayla hemşerilerimizin huzuruna çıkmak. Ulaşılmayan, kapıların duvar olduğu siyaset anlayışını yerle yeksan ederek halkımızın dokunduğu ve her zaman ulaşabileceği bir siyaset anlayışını ortaya koyacağız. Samimiyet, gayret ve tevazu ile vatandaşımızın gönlünde yer edineceğiz” diye konuştu.

“NEDEN ADAY ADAYI OLDUM?”

Gerek hizmet, gerek tarım ve turizm, gerekse de sanayi olarak Adana’ya öncülük edeceğiz. Adana’mızı yeniden şaha kaldırmak için yola çıktığını beyan eden Mahmut Tezcan “Gelişen Türkiye şehirlerinin gerisinde kalmayacak bir Adana hayalim var. Eski günler ile kendimizi avutmak yerine biz taşın altına elimizi koyup şehrimizi yönetmeye talip oluyoruz. Artık Adana’mızın yerel de hizmet almadaki makûs talihini yenerek ulaşım sorununu, çöplük sorununu, metro ve hafif raylı sistem sorununu, turizm sorununu ve iş dünyası ile yaşadığı sorunları çözüme kavuşturacağız. Adanalı hemşerilerimize yeni istihdam alanları oluşturulmasında öncülük edeceğiz. Ortak aklı harekete geçirerek hizmeti adaletli olarak dağıtacağız. Siyasetin ana unsuru insan olmalıdır diyerek çıktık bu yola ve göreve geldiğimiz ilk andan itibaren de bu konuyu bütün yapacağımız hizmetlerde işleyeceğiz. Adana’mız dertli bizler bu derde derman olmaya talibiz” dedi.(Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort