Çukurova Press Twitter

Akan’dan Adana’nın film yapımcılarına destek

Lagos Balık
20 Ocak 2019 32 views 0

AK Parti Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Akan, Adana’da ilk kez bir film yapım şirketinin kurulmasının sevindirici olduğunu söyledi.

Akan, beraberinde partisinin yönetim kurulu üyeleri Abdulsamet Kılıç ve Korkut Daban ile birlikte, yeni kurulmasına rağmen kısa sürede dev bir şirket haline gelen Lore Plus Film Yapım Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sincar ve ekip arkadaşlarını ziyaret etti. Lore Plus Film Yapım Şirketi Koordinatörü Ada Mural, ziyarette Ahmet Akan’a çekimleri tamamlaman ve vizyona hazırlanan komedi filmi Bahtsız Bedri ile çekimlerine başlanacak olan yeni aksiyon dizisi Arayış ile ilgili bilgiler aktardı.

Lore Plus Film Yapım Şirketi Yönetmen Kurulu Başkanı Adem Sincar da destek ziyaretlerinden dolayı Akan’a teşekkür ederek, yaptıkları çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Sincar, sinema sektöründe yeni olmalarına karşın kısa sürede önemli mesafeler aldıklarını belirterek, “Adana’nın doğal ve tarihi mekanlarının da kullanılarak çekimlerini tamamladığımız komedi tarzındaki Bahtsız Bedri filmimizin Mart ayında vizyona girmesini planlıyoruz ”  dedi. Akan ise, Adana’nın, sinema, tiyatro, müzik ve edebiyat dünyasına onlarca ünlü kazandıran bir kent ünvanına sahip olduğunu dile getirdi. Daha sonra Akan ve konuklarına,  en az 500 bin seyirci kitlesiyle buluşturmayı hedefledikleri yılın komedi filmi olmaya aday Bahtsız Bedri filminin fragmanını izlettirildi. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort