Çukurova Press Twitter

ATF’de görev bölümü

Lagos Balık
06 Mayıs 2019 97 views 0

 

Kısa adı ATF olan Adana Toros Dernekleri Federasyonu’nun geçen hafta yapılan kongresinden sonra divan teşekkül ettirilip yapılan görev dağılımı sonrasında çalışmalara start verildi.

Cenap Erol’un genel başkanlığını yaptığı ATF’de, 2.Başkanlık görevlerine Kubilay Vursavuş, Özcan Aladağ, İlhan Taş ve Mustafa Kandemir, Saymanlığa Mehmet Sağlam, Sekreterliğe Yaşar Usanmaz getirildiler. Fethiye Gündoğan, Fatih Aydın, Aydın Kaplan ve Murat Erdoğan ise yönetim kurulu üyesi olarak görev yapacaklar.

Önümüzdeki günlerde kamu kurum ve kuruluşları ile STK’ları ziyaret ederek ATF’nin gelecek dönem yol haritasını belirleyip çalışmalara hız vereceklerini kaydeden Genel Başkan Cenap Erol, bölgesel bazda yeni projelerle ilçeleri tanıştıracaklarını söyledi. Bölgesel kalkınmada yöre derneklerinin işbirliğine önem verdiklerini ve katılımcılığı üst noktalarda tutarak çalışacaklarını vurgulayan Cenap Erol, yöre ürünlerinin de ekonomiye kazandırılmasında kendilerinin aracılık noktasında çalışmalar geliştirdiklerini belirtti.

Cenap Erol, belediye başkanlığı koltuğuna oturan tüm belediye başkanları başta olmak üzere belediye meclis üyelerine de başarı dileklerinde bulundu.(Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter