Çukurova Press Twitter

Aziz Kaya sorumluluk almalı

Lagos Balık
20 Mayıs 2018 213 views 0

NADİR FİDANCAN

Adana Demirspor olağan kongresine çok az bir süre kalmasına karşın aday olacağı varsayılan isimlerin olumsuz açıklamaları Aziz Kaya isminin öne çıkmasına neden oldu.

ORTAYA ÇIKAN ADAY YOK

Sıkıntılı bir sezon geçiren ve ligde kalmayı son haftalarda garantileyen Adana Demirspor’da şimdi de kongre heyecanı yaşanıyor. Adana Demirspor’un olağan kongresi 1 Haziran’da, çoğunluk sağlanamadığı takdirde 8 Haziran’da gerçekleştirecek. Ancak kongreye az bir zaman kalmasına karşın ortaya net bir aday çıkmış değil.

MEHMET GÖKOĞLU ADAY DEĞİL

Mevcut başkan Mehmet Gökoğlu, Çukurovatürk Televizyonu’nda katıldığı canlı yayında kongrede yeniden aday olmayacağını belirterek, “Ben aday değilim. Adana Demirspor’un yolu açık olsun. Diliyorum ki yeni gelecek arkadaşlar başarılı olur ve Adana Demirspor’u layık olduğu Süper Lige çıkarırlar” ifadesini kullanmıştı.

SÖZLÜ’DEN KARDEŞİNE VETO

Takımın son hafta ligde kaldığı önceki dönem Adana Demirspor başkanı Sedat Sözlü de başkan adayı olmayacağı açıklamasını birçok kez yapmıştı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ağabeyi Hüseyin Sözlü’nün Adana Demirspor başkan adaylığı için izin vermediği Sedat Sözlü’nün de kongrede aday olması beklenmiyor.

HIRADAĞI’NA AİLESİ İZİN VERMİYOR

Yine aday olacağı konuşulan isimlerden Adana Demirspor 2. Başkanı İmam Gazali Hıradağı da ailesi izin vermediği için aday olmayacağını ifade etti. Son kongrede başkan adayı olan Nilay Ateşoğulları ise bu konuda kararsız tavırlar sergiliyor. Adayların ortaya çıkmadığı böylesi bir kritik dönemde ise Aziz Kaya’nın adı öne çıkıyor.

AZİZ KAYA İSMİ ÖNE ÇIKIYOR

Adana Demirspor yönetim kurulu üyesi olan iş adamı Aziz Kaya’nın bu dönemde bu işi en yapacak kişi olduğu ifade ediliyor. Tüm kesimlerle iyi ilişkileri olan ve aday olması durumunda güçlü bir yönetim oluşturması beklenen Aziz Kaya’nın bu sorumluluktan kaçmaması isteniyor. Aziz Kaya’nın da bu konuyla ilgili değerlendirme sürecinde olduğu bildiriliyor.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort