Çukurova Press Twitter

BAŞARAN ailesinin mutlu günü

Lagos Balık
08 Ağustos 2020 419 views 0

Adana basınının sevilen isimlerinden Uğur Başaran’ın oğlu Makine Mühendisi Mesut Başaran ile Okul Öncesi Çocuk Gelişimi Öğretmeni Gamze Sümbül evliliğe ilk adımlarını atarak, nişan yüzüklerini taktılar.

NİŞAN TÖRENİ ARSUZ’DA  YAPILDI

6 yıllık arkadaşlıklarını sevgiye dönüştüren Mesut Başaran-Gamze Sümbül çiftinin nişan töreni Hatay’ın Arsuz ilçesindeki Palmera Beach Clup’ta gerçekleşti. Genç çiftlerin mutluluklarının gözlerinden okunduğu nişanda yüzükleri kendi adını taşıyan damadın dedesi Mesut Başaran taktı. Nişan yüzüklerin takılmasıyla birlikte birbirlerine çok yakışan ve içleri gülen çift daha sonra danslarını alkışlar arasında yaptı.

MİSAFİRLERLE TEK TEK İLGİLENDİLER

Gelin Gamze Sümbül’ün anne ve babası Çiğdem ve Semir Sümbül ile damat Mesut Başaran’ın anne ve babası Sema-Uğur Başaran ile diğer aile bireyleri, nişan törenine gelen misafirlerle tek tek ilgilendiler. Çocuklarının bu mutlu gününde kendilerine yalnız bırakmayarak sevinçlerine ortak olan akraba ve dostlarına eden teşekkür eden Sümbül ile Başaran ailesi, “Darısı bekarlara diyoruz” dediler. Çukurova Press ailesi olarak bizler de Başaran ve Sümbül ailelerinin mutluluğunu paylaşarak “Hayırlı Olsun” diyoruz…

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter