Çukurova Press Twitter

“Ben de varım”  

Lagos Balık
14 Mayıs 2018 188 views 0

Güney Adana Kalkınma Programında Proje Koordinatörü olarak görev yapan Yüksek Mühendis Hemşire Reşan Arlıer, AK Parti’den Adana Milletvekili Aday Adayı olarak, “Aktif siyaset hayatında ben de varım” dedi.

KADINLARIN SESİ OLDU

Reşan Arlıer, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde 2023 vizyonu ile yeni hedeflere birlikte yürümek için, Adana’nın, Türkiye’nin kalkınması ve gelişmesi için yeni projelerle ülkesine hizmette aktif rol almak için yine ve yeniden ‘Her şey Türkiye’ için diyerek aktif siyaset hayatında ben de varım” diye konuştu. Adana’nın yüz akı, kadınların sesi ve uyuşturucuyla mücadeleden, engelliler için hazırladığı engelsiz yaşama kadar birçok projenin hazırlanmasında ve yürütülmesinde görev alan, En son Adana’nın Valiliği tarafından 2023 kalkınma Vizyonu olarak Güney Adana Kalkınma Programında Proje Koordinatörü olarak görev yapan Hemşire kimliğinin yanı sıra Yüksek Endüstri Mühendisi Reşan Arlıer, AK Parti misyon ve vizyonuyla siyasete yeni bir soluk, yeni bir yetenek ile Adana Milletvekili Aday Adayı oldu.

REŞAN ARLIER KİMDİR ?

Reşan Arlıer 1976 yılında Adana’da doğdu. Eğitim hayatına 3 üniversite, 1 yüksek lisans sığdırdı. Hemşire olarak başladığı iş hayatına zorunlu görev olarak gittiği Elazığ’da proje koordinatörlüğü unvanını alarak devam etti. 2013 yılında tekrar memleketi Adana’ya döndü ve Adana Kamu hastaneleri Ar-Ge Ve Proje Biriminde uzman olarak göreve başladı. Hemşire kimliğinin yanı sıra bir fikrin mi var projesi finalisti olup patentli bir Mucit ve Yüksek Endüstri Mühendisidir. Evli ve 4 çocuk annesi olup, bugüne dek 40’dan fazla projeyle bölgesel ve ulusal birçok başarıya imza atarak defalarca ödül aldı. Şimdiye kadar yapmış olduğu başarılı projeleriyle yüzlerce engelli bireyin, kadın ve çocuğun hayatına dokundu. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort