Çukurova Press Twitter

Boğulmayı önlemek için mücadele etti

Lagos Balık
14 Haziran 2019 127 views 0

Adana Sualtı Sporları İhtisas ve Yüzme Kulübü Başkanı Mehmet Ali Bozkır, her daim gençlerin yanında olmaya devam ediyor.

Yıllar önce boğulmayı önlemek için mücadele eden Bozkır, “Bu gençler bizim. Gençlerimize her platformda sahip çıkmalıyız” diye konuştu.

Mevcut yüzme havuzlarının çoğaltılması için herkesin üzerine düşeni yerine getirmesi gerektiğine dikkat çeken Adana ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Bozkır, “Yazın sarı sıcağında denize gidemeyen çocuklarımız havuzlarda serinliyor. Çocuklarımız kanala gitmesin. Anaları yüreği yanmasın. Boğulmaları önlemek için yıllardır vermiş olduğumuz mücadeleyi kararlılıkla devam ettiriyoruz” şeklinde konuştu.

Kulüp olarak yıllarca sualtı branşına önem veren Bozkır, “Antrenör İzzet Kasap’ın önderliğinde yüzme çalışmalarımız sürüyor. Sporcularımız müsabakalara iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Herkes üzerine düşeni yapıyor. Çocuklarımızın velileri her daim yanımızda. Gururlu ve çok mutluyuz. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Başarılı olacağız” dedi.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter