Çukurova Press Twitter

Boydak’tan Ticaret Borsasına ziyaret

Lagos Balık
29 Ocak 2019 26 views 0

 

AK Parti Belediye Başkan vekili ve Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak ve AK Parti Ceyhan İlçe Teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında Ceyhan Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Ceyhan Belediye Başkan adayı Ali Alper Boydak, Ceyhan Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Aydar, Meclis Başkanı Ali Cem Sandıkçı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ferruh Arslan ve İbrahim Melih Çetin ile Meclis ve Yönetim Kurulu ÜyeleriHüseyin Aver, Nazif Diler, Ömer Kurt ve Genel Sekreterimiz Yeliz Aydar’a seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

AK Parti Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak konuşmasında; “Ticaret Borsası Ceyhan’ımızın çok önemli bir sivil toplum kuruluşudur. Ceyhan Tarım ve hayvancılık konusunda ciddi potansiyeli olan bir şehrimiz. Bu anlamda inşallah bu süreçte başkanımızın da ifade ettiği gibi hem hükümet olarak hem belediyemiz olarak ticaret borsamızla beraber tarım ve hayvancılık üzerine Ceyhan’ımıza önemli hizmetler sunacağımız kanaatindeyim. Ceyhan hayvancılık konusunda istenilen düzeyde değil. Bunun değiştirilmesi lazım. Biz bu anlamda Ticaret Borsamızın her zaman yanlarında olacağız, arkasında olacağız, destekçisi olacağız” dedi.

Ceyhan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aydar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “30 Mart’ta yerel seçimlerimiz var. Bu bağlamda AK Parti İlçeTeşkilatı ve AK Parti Ceyhan Belediye Başkan adayıAli Alper Boydak Bey Ticaret Borsamızı ziyarette bulundular. Kendilerine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki Yerel seçimlerde başarılar diliyorum. Ceyhan’ımız için hangi başkanımız hayırlı ise o seçilsin istiyorum, Yerel Seçimlerin İlçemize Hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Tekrar başarılar diliyorum, dedi. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort