Çukurova Press Twitter

Boyvadaoğlu’ndan gövde gösterisi

Lagos Balık
26 Şubat 2020 52 views 0

İYİ Parti Adana İl Başkanlığı için yeniden aday olduğunu açıklayan mevcut Başkan Göktürk Boyvadaoğlu, gövde gösterisi yaptı.

ALKIŞLARLA KARŞILANDI

Boyvadoğlu’nun adaylık açıklaması yoğun bir katılımla İyi Parti İl Binasında gerçekleşti. İl Binasında adeta gövde gösterisi yapan Başkan Boyvadoğlu partililer tarafından alkışlarla karşılandı. Açıklamasında Boyvadaoğlu, İYİ Parti’ye talip olmanın hizmete talip olmak olduğunu söyleyerek, partisinin Genel BaşkanıMeral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak için aday olduğunu söyledi.

“PARTİMİZİ DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ”

22 Mart Pazar günü gerçekleşecek il kongresinde, yeniden aday olduğunu açıklayan Boyvadaoğlu, hedeflerinin iktidara gelmek olduğunu söyleyerek konuşmasına şöyle devam etti: “Bir hizmete talip olma yarışı olan kongrelerimizin, partimize zarar vermesine asla müsaade etmeyeceğiz. Demokrasinin işlediği bir seçim süreci ile partimizi büyütmek için gayret edeceğiz. Adana’da başlayıp, Türkiye’ye yayılacak bir başarı hikayesi yaratmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermeliyiz. Tek amacımız İYİ Partimizi iktidara taşıyıp, Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak” diye konuştu. (Haber Merkezi)

 

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter