Çukurova Press Twitter

“Büyükşehir için birlik olmalıyız”

Lagos Balık
27 Aralık 2018 240 views 0

ALİ BOZ
ŞEYDA TURAÇLAR

İş adamı Hasan Aslan Çukurova Press gazetesini ziyaret etti. Aslan, Çukurova Belediye başkan aday adaylığı süresince kendine destek veren, aday adaylığı kampanyasına karşılık beklemeden sokak sokak çalışan emektar arkadaşlarına ve kendini bağırlarına basan Çukurova halkına teşekkür ettiğini belirtti.
“HERKES ELİNİ TAŞIN ALTINA KOYMALI”
CHP’den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Zeydan Karalar’a da başarılar dileyen İş adamı Hasan Aslan “ 18 Aralık’tan sonra artık birlik ve beraberlik zamanıdır. Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmak için herkesin elini taşın altına koyması gerekmektedir” dedi.
“PARTİMİN EMRİNDEYİM”
Aslan, kırgınlıkları ve dargınlıkları bir kenara bırakarak, Büyükşehir Belediye Başkanlığının kazanılması için ne gerekiyorsa onun yapılması gerektiğini ifade ederek şunları söyledi:
“ Gönül isterdi ki Çukurova’da ön seçime giderek demokrasi ve emeğin karşılığını almaktı. Ancak partimizin yetkili organları bu şekilde uygun gördü. Bize düşen her türlü dargınlığı, kırgınlığı bir kenara bırakmaktır. Bu günden itibaren Hedefimiz Adana Büyükşehir Belediyesi’ni Cumhuriyet Halk Partili yaparak 30 yıllık hasrete son vermek için var gücümüzle çalışmaktır. Partimin emrindeyim. Üzerime düşen ne varsa onu yapacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Dün nasıl çalışmalarımı sürdürdüysem, bu günde aynı çalışmayı yapmaya devam edeceğim.”

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter