Çukurova Press Twitter

Çetin, öğretmenleri ile buluştu

Lagos Balık
25 Kasım 2018 49 views 0

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, her yıl olduğu gibi bu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde de öğretmenlerini unutmadı. Her sene öğretmenlerini evlerinde ziyaret ederek sürpriz yapan  Başkan Çetin’e bu kez sürpriz yapıldı. Çukurova Belediyesi, Eğitim Sen, Eğitim İş ve DİSK Emekli Sen’in emekli öğretmenlerle çalışan öğretmenleri bir araya getirdiği Öğretmenler Günü buluşmasına, Başkan Çetin’in İlkokul Öğretmeni Serpil Kükrer, ALA Efsane Müdürü Mustafa Sofu ve Coğrafya Öğretmeni Erdal Özcan da katıldı. Sürpriz karşısında çok mutlu olan Çetin, kahvaltıya katılan tüm öğretmenleri temsilen öğretmenlerinin ellerini öpüp günlerini kutladı. Çetin, buluşmada tüm öğretmenlere Yılmaz Özdil’in “Mustafa Kemal” kitabını armağan etti.

ÖĞRETMENLERİNDEN BAŞKAN ÇETİN’E SÜRPRİZ

Her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde İlkokul Öğretmeni Serpil Kükrer ile ALA’nın efsanevi müdürü Mustafa Sofu’yu evinde ziyaret ederek Öğretmenler Günü’nü kutlayan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e, bu yıl öğretmenleri sürpriz yaptı. Çukurova Belediyesi, Eğitim Sen, Eğitim İş ve DİSK Emekli Sen’in emekli ve çalışan öğretmenleri bir araya getirdiği kahvaltıya katılan Başkan Soner Çetin, İlkokul Öğretmeni Serpil Kükrer, ALA’nın efsane müdürü Mustafa Sofu ve Coğrafya Öğretmeni Erdal Özcan’ı görünce şaşkınlıkla sevinci bir arada yaşadı.

Çetin, buluşmaya katılan bütün öğretmenleri temsilen İlkokul Öğretmeni Serpil Kükrer, Lise Öğretmeni Mustafa Sofu ve Coğrafya Öğretmeni Erdal Özcan’ın elini öperek çiçeklerini takdim etti. Çetin ayrıca buluşmaya katılan tüm öğretmenlere Yılmaz Özdil’in çok beğenilen ‘Mustafa Kemal’ kitabını hediye etti. (Haber Merkezi)

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort