Çukurova Press Twitter

CHP’de Tümer farkı

Lagos Balık
31 Ocak 2018 60 views 0

CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, aralık ve ocak aylarında hakkında en çok söz edilen kişiler arasında ilk 10 isim arasında yer aldı.

Bir ajans tarafından hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) medya analizi açıklandı. Aralık ve ocak aylarını kapsayan analizde CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer yine ilk sıralarda yer aldı. Zülfikar İnönü Tümer, aralık ayında 7’nci, ocak ayında da 6’ncı sırada yer aldı.

ÜST SIRALARDA YER ALIYOR

Her iki aya ait CHP medya analizinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu doğal olarak medyada hakkında en çok haber yapılan kişi oldu. Aralık ayında Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili haber sayısı 5 bin 489 oldu. Kemal Kılıçdaroğlu’nu sırasıyla Ömer Fethi Gürer, Muharrem İnce, Özgür Özel, Deniz Baykal ve Bülent Tezcan izledi. Bu isimlerin ardından CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer yer aldı. Tümer ile ilgili aralık ayında medyada 409 haber yayınlandı.

OCAKTA DA ADINDAN SÖZ ETTİRDİ

Yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren ve medyada yer alan Zülfikar İnönü Tümer, bu konudaki özelliğini ocak ayında da sürdürdü. Zülfikar İnönü Tümer, ocak ayı medya analizinde de CHP içinde 6’ıncı sırada yer aldı.

Ocak ayında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 13 bin 19 kez haber olurken, Kılıçdaroğlu’nun ardından Özgür Özel, Ömer Fethi Gürer, Deniz Baykal, Bülent Tezcan medyada en çok yer bulan isimler oldu. Ocak ayında listenin 6’ncı sırasında yer alan CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’le ilgili 856 kez haber yayımlandı.

Zülfikar İnönü Tümer bu analizde genel başkan adayı olduğunu açıklayan Muharrem İnce ve tutuklu milletvekili Enis Berberoğlu ile Engin Altay, Veli Ağbaba gibi partinin önemli isimlerini geride bırakmış oldu.

HABER: DOĞAN GÜLBASAR

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort