Çukurova Press Twitter

“Çirkin siyaset Üretiyorlar”

Lagos Balık
31 Ocak 2019 92 views 0

SABİT ÖZKESER

Yerel seçimlere 2 ay kalırken, CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ile ilgili bazı ulusal gazetelerde “Terörist cenazesi kaldıran CHP’li Belediye Başkanı aday” yolundaki haberlere CHP’li Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’den tepki geldi. Başkan Çetin, “Çirkin siyaset üretiyorlar” dedi.

“BÖYLE ANLAYIŞI ŞİDDETLE REDDEDİYORUM”

Çukurova’daki spor camiası ile yaptığı istişare toplantısında gazetemizin özel sorularını yanıtlayan CHP’li Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, “Ciddiye bile almıyorum. Bu çirkin bir siyasettir. Böyle anlayışı şiddetle reddediyorum, Aslında bu konuda yorum yapmaya bile gerek yok. Herşeyi söyleyin ama bunu söylemeyin” diye tepkisini dile getirdi.

“SIRT SIRTA VERDİK, BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ !”

Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar’ın “Sırt sırta verdik, birlikte başaracağız !” dediği Başkan Çetin, yeniden başkanlık için adaylığının açıklanmasının ardından Çukurova’da yaklaşık 90 bin kişiyle kucaklaştığını da anlatırken, “Bizleri sevgiyle karşılamaları, kucaklamaları bize güç veriyor. Çukurova’da yeniden destan yazacağız” diye konuştu.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort