Çukurova Press Twitter

“Çukurova Belediyesi’ni kazanacağız”

Lagos Balık
21 Kasım 2018 208 views 0

 

SABİT ÖZKESER

 

AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde liyakat sahibi layık adaylarıyla Çukurova Belediyesi’ni kazanacaklarını belirterek, “Çukurova’yı ‘AK Belediyecilik’ hizmetleriyle buluşturacağız” dedi.

“ADAY ADAYLIĞINDA KÜSME, DARILMA OLMAZ”

Çetin, partisinin Çukurova Belediye Başkan aday adayları Fevzi Kılıç, Celalettin Güvel, Hayriye Demir, Şaban İş, İrfan Uslu, Müberra Kara, İhsan Bekdik ve Vedat Gündoğan’ı gerçekleştirdikleri kahvaltılı toplantı ile tanıttı. AK Parti Çukurova İlçe Başkanı Şahin Çetin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi partilerinde aday adaylığında küsmek, darılmanın olamayacağını vurgulayarak, “8 aday adayımız arasından veya genel merkezimiz tarafından başka bir ismin aday çıkması durumunda küsmek, darılmak yok. İsmi çıkmasa dahi her aday adayımızın adaymış gibi seçimlerde çalışacak ve Çukurova’da partimizin bayrağını sallandıracağız. İlk kez bu kadar belediyeye yakınız ve burayı kazanmak için gece-gündüz çalışacağız” diye konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZA HEDİYE EDECEĞİZ”

Sadece Çukurova Belediyesi’ni değil, Büyükşehir ve diğer ilçelerdeki belediye başkanlığı seçimlerini de kazanacaklarını iddia eden AK Parti’li Başkan Çetin, “Adana’daki belediyelerimizi Cumhurbaşkanımıza hediye edeceğiz. Bu dönem Adana’da AK Parti Belediyeciliği olmalı. Bu şehirde sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamak istiyoruz. 21 yıllık bir şehir olan Çukurova’da otopark sorunuyla birlikte   doğru dürüst bir caddesi dahi bulunmamaktadır. Bu sorunları AK Parti Belediyeciliğiyle çözeceğiz. Biz Çukurova sevdalısıyız. Biz Adana sevdalısıyız. Adana’nın da ‘AK Belediyecilik Hizmetleri’ne ihtiyacı var. AK Parti teşkilatları olarak 31 Mart’ta tarih yazacağız. Çünkü vakit Çukurova vakti. Vakit Adana vakti” dedi.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort