Çukurova Press Twitter

“Devletimizin sıcak yüzünü hissettirmeliyiz”

Lagos Balık
27 Ocak 2019 23 views 0

Adana Valisi Mahmut Demirtaş,   vatandaşlara verilen hizmetleri detaylarıyla değerlendirmek üzere İl Nüfus ve Vatandaşlık  Müdürü Hüsamettin Erkınay ve tüm ilçelerin nüfus müdürleriyle makamında bir araya geldi.

Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, müdürlüklerce vatandaşlara sunulan “doğum, ölüm, evlenme, boşanma, kayıt düzeltme, adres kaydı, kimlik kartı, ehliyet ve pasaport işlemleri, adres standardının sağlanması” gibi hizmetler detaylarıyla ele alındı.

İl Nüfus ve Vatandaşlık  Müdürü Hüsamettin Erkınay ve ilçe nüfus müdürlerinin,  gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgiler verdiği toplantıda konuşan Vali Mahmut Demirtaş, “kamu hizmetlerinde vatandaş memnuniyeti”nin sağlanmasının  önemini vurguladı. Vali Demirtaş’ın, “bizlere düşen görev, Vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerde Devletimizin sıcak yüzünü hissettirmek ve en kaliteli hizmeti sunmaktır” mesajı da verdiği toplantı, Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüklerindeki hizmet kalitesinin arttırılması ve Bakanlıkça belirlenen hedeflere ulaşılması için yapılması gereken çalışmalar ile alınması gereken önlemler hakkında fikir alış verişinde bulunulmasıyla son buldu. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort