Çukurova Press Twitter

“Dinlenmek yok, vakit Türkiye vakti”

Lagos Balık
29 Mayıs 2018 65 views 0

AK Partinin Adana’daki en genç Milletvekili Adayı 22 yaşındaki Mehmet Gazioğlu, Adana Merkezde hasta ziyaretleri ile başladığı seçim çalışmalarını esnaf ziyaretleri ile sürdürdü

TEŞKİLATLARIMIZLA ELELEYİZ

AK Parti iktidarında Türkiye’nin birçok konuda ileriye gittiğini, dünyanın güçlü ülkeleri arasında yer aldığını belirten Milletvekili Adayı Mehmet Gazioğlu, 24 Haziran seçimlerine kadar yorulmak bilmeden seçim çalışmalarını devam ettireceklerini belirterek, “24 Haziran’a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız ve teşkilatlarımızla birlikte son ana kadar omuz omuza çalışacağız” dedi.

SEÇİMLERDE DESTEK İSTİYOR

Her gün iftarını başka bir yerde açarak vatandaşlarla birlikte olan AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Gazioğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan, AK Partiyi iktidar yapacaklarını söyledi. Mehmet Gazioğlu, “Ramazan ayının akşamları Adana’da ayrı bir güzel oluyor. Hemşehrilerimizle birlikte hem iftar yaptık hem de ülkemizin geleceği için bize düşenler üzerine sohbet etme imkânı bulduk; 24 Haziran’daki Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri için destek istedik” diye konuştu. (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort