Çukurova Press Twitter

Duayen diş hekimlerine plaket

Lagos Balık
26 Kasım 2018 48 views 0

Adana Diş Hekimleri Odası Bilimsel Diş Hekimliğinin 110. Yılı etkinlikleri kapsamında diş hekimliği mesleğinde 30-40-50 yılını dolduran duayen diş hekimlerine plaket vererek onore etti.

Adana Sheraton Oteli’nde düzenlenen ÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Toroğlu, akademisyenler, diş hekimleri ve ailelerinin katıldığı gecenin açılış konuşmasını yapan Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, “Bugün benim için çok anlamlı. Diş Hekimliği mesleğinde 30-40-50 yılını dolduran duayen meslektaşlarımı anons edip onlara plaket vermekten gerçekten çok büyük bir onur duyuyorum. Sizin gibi değerli insanların ve diğer meslektaşlarımın mesleğimize katkısı yadsınamaz. Sizlerin fedakarca kurduğu Adana Diş Hekimleri Odası sizin ve yetiştirdiğiniz öğrencilerinizle ayakta duruyor. Tüm bunlar için size bir kez daha teşekkürlerimizi iletmek istiyorum. İyi ki varsınız. Çok daha uzun yıllar hep birlikte olmamız dileğimle hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmanın ardından mesleğinde 30-40-50 yılını dolduran duayen diş hekimlerine ÇÜ Dekanı Prof. Dr. Serdat Toroğlu, ADO Başkanı Dt. Fatih Güler ve yönetim kurulu üyelerince plaketleri verildi. Duayen diş hekimlerine plaket verilmesi sonrası Pastel orkestrası eşliğinde solist Ezgi’nin seslendirdiği güncel ve hareketli parçalar eşliğinde geceye katılan hekimler eğlenerek, güzel bir akşam geçirdi.

PLAKET ALANLAR

30 YILI DOLDURAN

Dt. Ayşe Türk, Dt. Ulvi Sevdi, Dt. Şebnem Büyükyılmaz, Dt. Serdar Ak, Dt. Nevin Kilecioğlu, Dt. M. Kemal Çalık, Dt. Mustafa Bilgilioğlu, Dt. Mustafa Toprak, Dt. Mehmet Kürkçü, Dt. Can Girgin, Dt. Barbaros Çelebi Tür, Dt. Yusuf Gürsal, Dt.Murat Uslu, Dt. Muhammed Çelik, Dt. Hasan Yaman, Dt. Zübeyde Usanmaz, Dt. Tamer Büyükyılmaz, Dt. Hasan Boğa, Dt. Fatih Güler, Dt. Şenol Tokgül, Dt. İbrahim Kocacık, Dt. Şemi Kurdak, Dt. Oral Usanmaz, Dt. Ertan Yaşar Kurt, Dt. Birgül Altay, Dt. Mustafa Kalat, Dt.Uğur Kasan, Dt. Mete Ezici, Dt. Mahmut Turgut, Dt. Halit Altay, Dt. Bilgin Kaya, Dt. Ali Başat Tüzün, Dt. Necah Barutçu, Dt. Cengiz Özcengiz, Dt. İzzettin Çamurdan, Dt. Adem Gonca

40 YILINI DOLDURAN

Dt. Hayat Noyaner, Dt. Neşe Büyüköztürk, Dt. Timuçin Orallı, Dt. Durmuş Sucak, Dt. Nadir Bingöl, Dt. Işın Orallı, Dt. Yücel İşgüzar, Dt. Hüseyin Baysal, Dt. Mehmet Büyükyılmaz, Dt. Atilla Güvenç, Dt. Mehmet Dura, Dt. Kemal Kahya

50 YILINI DOLDURAN

Dt. Bedir Haytaç

 

(Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort