Çukurova Press Twitter

Duringa: Seyhan ve Büyükşehir’i alacağız

Lagos Balık
23 Ocak 2019 88 views 0

 

ALİ BOZ

Yıllarca Sasa’da çalışan, çalıştığı sürede emek mücadelesinde öncü olan ,bu nedenle Sasa Hasan lakabı ile herkesin sevgisini kazanan CHP Seyhan’ın bir dönem önce ki İlçe Başkan Yardımcısı Hasan Duringa Seyhan Belediye Meclis üyeliğine aday adayı olduğunu açıkladı.

Hasan duringa yaptığı açıklamada ‘’Laik, demokratik Cumhuriyetimizin teminatı olan Cumhuriyet Halk Partisin’inin bir neferi olarak bu güne kadar partimin bana verdiği görevleri eksiksiz yaptığıma inanıyorum. 31 Martta hem Seyhan’ı, hem de Büyükşehir Belediyesini alacağız.” Dedi.

Duringa, şunları söyledi. “Bizler CHP’ye gönül vermiş demokrasiye inanan, hak-hukuk ve adalet kavramlarına gönülden bağlı, herkes için güzel bir yaşam isteyen, eşitlik ve özgürlükten yana olan kocaman bir aileyiz.Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu günlerde partilimizin ve ülkemizin geleceği için hepimizin elini taşın altına koyması gerekir.BU güne kadar hak-hukuk ve adalet için verdiğimiz mücadelemiz yerel seçimlerde sürmektedir. Bu nedenle Seyhan Belediye Meclis üyeliğine aday adayı oldum. Yürüyeceğimiz bu yolda örgütümüz, gençlerimiz ve kadınlarımızla ve halkımızla örnek bir çalışma sergileyeceğimize inanıyorum’’

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort