Çukurova Press Twitter

“ELKA Gayrimenkul Yatırım Fuarı” açılıyor

Lagos Balık
29 Kasım 2018 52 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER

 

Adana’da, 4’üncü Gayrimenkul Yatırım Fuarı bugün törenle açılıyor. Fuar 30 Kasım- 2 Aralık tarihleri arasında Adana HiltonSA Oteli’nde düzenlenecek.

“DOLU DOLU BİR FUAR GEÇİRECEĞİZ”

ELKA Fuarcılık Genel Müdürü Bülent Yamaç, Adana Büyükşehir Belediyesi ve AYAMDER’in desteği ile fuarı bu yıl dev bir organizasyon ile düzenlediklerini kaydederek, “Adana’nın önde gelen en büyük firmalarından aldığımız destek ile bu yıl dolu dolu bir fuar geçireceğiz. Gayrimenkul Sektörünün buluştuğu fuarımızda, özel fiyatlar ve kişinin tercihine göre ödeme seçenekleri ile alıcısının yüzünü güldürecek olan projeler, ziyaretçilerin tercihlerini tam olarak karşılayacak” dedi.

“TÜRKİYE BÜYÜK EKONOMİK SIKINTI YAŞIYOR”

AYAMDER Başkanı Nadir Vurankaya da,  inşaat sektörünün, kendisi ve ilişkide bulunduğu sektörlerin ülke üretimi, istihdam içerisindeki payı olmak üzere yurtiçi gelire yaptığı katkı ve 200 alt sektörü etkilemesi açısından ekonominin 3 büyük lokomotiflerinden biri olduğunu belirtti. Türkiye’nin bu yıl büyük bir ekonomik sıkıntı yaşadığını kaydeden Vurankaya şunları ifade etti:

“Bu olumsuz süreçten en çok etkilenen sektörlerden biri de inşaat sektörü oldu. Döviz bazlı maliyet artışları nedeniyle konut satışlarında daralma meydana geldi. Geldiğimiz bu noktada AYAMDER, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Elka Fuarcılık ile birlikte inşaat sektörünü canlandırabilmek için 4’üncü Gayrimenkul Yatırım Fuarı’nı gerçekleştiriyoruz. Fuarda Adana Ticaret Odası’na kayıtlı yaklaşık 40 yapı firmasının yanı sıra Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana Yapı Mütehaaitler Derneği, Çukurova Genç Mühendisler ve Mimarlar Derneği, Çukurova, Sarıçam, Seyhan ve Yüreğir Belediyeleri’nin stantları ile yapılan projeler Adanalıların beğenisine sunulacak.”

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort