Çukurova Press Twitter

“Eşitlik ve adalet sağlansın”

Lagos Balık
03 Haziran 2019 114 views 0

 

ŞEYDA TURAÇLAR

Adana Bem-Bir-Sen İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar etkinliğine Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Recai Karslı da katıldı.

Karslı, “Eşitliğin ve adaletin sağlanması konusunda 3600 ek göstergenin bütün memurları kapsaması için Ağustosta başlayacak toplu sözleşme döneminde mutlaka gündeme gelecektir” dedi.İftar programına Bem-Bir-Sen Genel Baskan Yardımcısı Recai Karslı’nın yanı sıra, Yüreğir Belediye Başkan Yardımcısı Murat Bilal, Yüreğir Belediyesi müdürleri, yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Bem-Bir-Sen üyeleri ve çok sayıda misafir katıldı.

İftar da yaptığı açıklamada, toplu sözleşme masasında birçok konunun gündeme geleceğini ifade eden Karslı, “Sözleşmeli memurların kadroya geçirilmesi için sendika olarak çalışmalarına devam edeceğiz” dedi.

Bem-Bir-Sen Adana İl Başkanı Yadigar Günel ise, sendikal çalışmalarının istikrarlı ve kararlı bir şekilde devam ettiğini Bem-Bir-Sen Adana teşkilatı ile iftar sofrasında bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm üyelerin bayramını kutladı.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter