Çukurova Press Twitter

Geleceğin oyuncuları yetişiyor

Lagos Balık
18 Aralık 2018 126 views 0

Adana’da, sinema ve dizi filmlerde rol alabilecek yetenekleri keşfetmek amacıyla kurulan Lore Plus Oyunculuk Akademisi, 24 öğrencinin katılımıyla ilk etap eğitimlere başladı. ‘Diksiyon’, ‘Kamera önü’, ‘Temel oyunculuk’ ve ‘Beden dili’ dersleri verilen oyuncu adayları, yönetmenlerle uygulama da yaparak işin mutfağından yetişmiş olacak.

YENİ DİZİ FİLM İÇİN ÇEKİMLER MART’TA BAŞLIYOR

Faaliyetler hakkında bilgi veren Lore Plus Film Prodüksiyon Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sincar, şirketin ilk yapımı olan komedi türünde ki Bahtsız Bedri isimli sinema filminin Nisan ayında vizyona gireceğini hatırlatarak, ‘’Bahtsız Bedri şu an kurgu aşamasında. Yeni bir dizi filmi için de alt yapı çalışmalarımız devam ediyor. ‘Arayış’ adını verdiğimiz dizi filmimizin çekimleri Mart ayında başlayacak’’ dedi.

ADANA’DA ÇOK YETENEKLİ OYUNCULAR VAR

Oyunculuk Akademisi’nde öğrencilerin 3 ay boyunca sıkı bir eğitimden geçeceğini belirten Sincar, şunları söyledi; ‘’Kurs sonunda sertifikalarını alıp hem kendi yapımlarımızda rol alacaklar, hem de Cast ajansımız üzerinden sinema ve dizi filmlerine önerilecekler. Ayrıca çekecekleri kısa metrajlı filmlerle çeşitli yarışmalara katılacaklar. Akademi de, Ozan Turan, Serkan Erkan ve Oğuz öztaş gibi tecrübeli isimler eğitim veriyor. Adana’da gerçekten çok yetenekli oyuncular var. İmkan bulmaları halinde başarılı olacaklarına inanıyorum.’’ (Haber Merkezi)

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter