Çukurova Press Twitter

“Gelecek Çukurova’da olsun”

Lagos Balık
16 Aralık 2018 173 views 0

CHP Çukurova Belediyesi Başkan Aday Adayı Av. Berfu Salıcı Yakıt, Çukurova’da sımsıcak işler yapmak istediklerini belirterek, “Gelecek Çukurova’da olsun” dedi.

“DALGA DALGA YAYILSIN”

31 Mart 2019 yerel seçimleri için çalışmalarını aralıksız sürdüren Av. Yakıt, “Öyle beylik laflarla süslenmiş teknik projeler değil tek hedefimiz; onlar zaten olacaklar. Belediye sınırlarını yuvamız gibi benimseyecek sımsıcak projeleri beraberce hayata geçirmek istiyoruz. Adana’da belediyecilik eliyle sosyal ve kültürel kalkınmanın başlama vuruşu Çukurova’dan verilsin, dalga dalga yayılsın istiyoruz” diye konuştu.

 

“BELEDİYENİN BAŞKANI DEĞİL,

TEMSİLİ OLSUN İSTİYORUZ”

CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av.Berfu Salıcı Yakut, “Belediyenin başkanı değil, temsili olsun istiyoruz” diyerek şöyle devam etti:

“Yönetirken mizah anlayışımızı yitirmeyelim, vicdanımızın sesinden rahatsız olmayalım diyoruz. Spor kulüpleri olsun; çocuklar, gençler, kadınlar, erkekler hep birlikte spor yapsın, daha sağlıklı olsunlar istiyoruz. Ne de olsa sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, öyle öğrenmedik mi? Çocuklarınız çok mu zaman geçiriyor bilgisayar başında. O zaman biz zamana uyalım e-spor kulüpleri kuralım, sanal müsabakalar yapalım. Çocuklarınız çağın getirdiğini istekle kovalarken, siz onların güvende olduğunu bilerek rahat edin istiyoruz. Size semt pazarlarının sadece taze ürünleri kalsın, gürültüsünü alalım götürelim bir bandonun notaları arasına saklayalım istiyoruz.

 

“GENÇLER BİZE YOLDAŞ OLSUN”

Evinizden internet kanalıyla birçok belediye hizmetini alın ama bizi ziyaret edecekseniz belediyede ricacı değil, sahibi olun istiyoruz. Biz siyasiler amatör ruhla kalalım ama belediyenin teknik her konusunu sizin için, heyecanlı profesyoneller çözsün istiyoruz. Gençler bize yoldaş olsun, heyecanları ve eğitimleriyle belediyeyi alıp sırtlasınlar istiyoruz. Kadınları çiçek deyip esirgemeyin, tam bizim yanımızda bize güç versinler istiyoruz. Engel olmayalım, engellerinizi de yok sayın istiyoruz.Çukurova sadece kentte yaşayan size değil, her canlıya yuva olsun istiyoruz. Üretene kooperatif, tüketene ürün sunalım, birlikte kalkınalım; Çukurova’nın bütün mahalleleri ekonomik ve sosyal işbirliği içinde olabilsin diliyoruz. Biz ‘Gelecek Çukurova’da Olsun’ istiyoruz.” (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter