Çukurova Press Twitter

Gökhan Gündoğdu’ya New York’ta önemli davet

Lagos Balık
12 Kasım 2018 126 views 0

Hayırsever iş adamı Haldun Taşman’ın girişimleriyle ABD New York’ta kurulan Türk Hayırseverlik Vakfı (Turkish Philantrophy Funds-TPF)’nın New York Harvard Club’ta düzenlediği gecede “2018 Hayırseverlikte Mükemmellik” (Excellence in Philantrophy) ödülü İş insanı Demet Sabancı Çetindoğan’a verildi.
Galanın onur konuğu ünlü tarihçi, akademisyen İlber Ortaylı olurken Adana’dan sadece Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu davet edildi.

GÜNDOĞDU: TPF ÖNEMLİ BİR TÜRK KURULUŞUDUR

Gündoğdu Holding-Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Gökhan Gündoğdu, TPF’nin Amerika’daki Tük hayırsever iş insanları tarafından kurulduğunu ve önemli projelere imza attığını belirterek, “Ülkemiz sınırları dışında Türk iş insanlarımızın oluşturduğu önemli bir kuruluş olan TPF’ye emeği geçen herkese teşekkür ederken önemli bir ödülü hak ederek alan Demet Sabancı Çetindoğan hanımefendiyi de yürekten kutluyorum” dedi.

ÖDÜLÜ BROOKLYN BELEDİYE BAŞKANI VERDİ

Türk iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan’a “Hayırseverlikte Mükemmellik” (Excellence in Philantrophy) ödülü verdi. Demet Sabancı Çetindoğan’a ödülünü Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams takdim etti.

ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Prof. Dr. Ortaylı’nın ana konuşmacı olarak hitabıyla büyük alkış topladığı New York’taki “hayırseverlik gecesi”ne, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu ve eşi Büyükelçi Ayşe Sinirlioğlu, Türkiye’nin New York Başkansolos Yardımcısı Gizem Emel ve Brooklyn Belediye Başkanı Eric Adams ile birlikte New York’ta bulunan Arzu Sabancı, Merve Kurttepeli Gürsel, Dr. Gökhan Gündoğdu gibi Türkiye’nin tanınmış girişimcileri katıldı. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort