Çukurova Press Twitter

GÖNLÜŞEN’E SON GÖREV

Lagos Balık
10 Ağustos 2020 739 views 0

SABİT ÖZKESER

Uzun süredir kanserle mücadele eden ve önceki gün vefat eden Adanalı ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen (42)  çok sayıda kişinin katılımıyla son yolculuğuna uğurlandı.

KABASAKAL MEZARLIĞI’NDA TOPRAĞA VERİLDİ

Evli 2 çocuk babası olan beIN Sport spikeri Emre Gönlüşen’in cenazesi Kaıbasakal Mezarlığı’nda kılının namazın ardından toprağa verildi. Tabutunun üzerine Adanaspor atkısı ve foırması konulan Emre Gönlüşen’in cenazesine CHP Adana Milletvekili Dr.Müzeyyen Şevkin’in yanı sıra Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, CHP Adana eski Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer ile çalışma arkadaşları, ailesi, Adanaspor taraftarları ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Cenazede Milletvekili Şevkin ile Başkan Karalar, Emre Gönlüşen’in ailesinin yanına giderek başsağlığı dileğinde bulundu.

“ADANA İÇİN ÖNEMLİ BİR KAYIP”

Geçtiğimiz yıl kansere yakalanan ünlü spiker Emre Gönlüşen’in çok özel ve spora kendini adamış bir insan olduğunu belirten Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar “Adana için önemli bir kayıp. Pandemiye rağmen çok sayıda seveni burada son yolculuğuna uğurlamak için burada. Özel ve çok sevilen bir insandı. Adanaspor’a ve Adana’ya başsağlığı diliyorum” dedi. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin de, “Rahmetli Emre Gönlüşen ile gurur duyuyorduk. Kendi alanında çok büyük vaad eden biriydi. Özellikle Adanaspor ve Adana Demirspor’a gönül vermiş bir insandı. Ailesine ve sevenleri ile Adanamıza başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

“AİLESİNE AŞIK BİR AİLE BABASIYDI”

Gönlüşen’in çalıştığı kurum olan beIN Sports’un Program Müdürü Murat Caner, “Emre Gönlüşen çalışmayı seven, hayatı seven ve tüm zorluklara rağmen tutunabileceği anı yakalayabilen harika bir insandı. Ailesine aşık bir aile babası. Sabahlara kadar konuşurduk. Müzisyendi. O çalar, söyler, ben dinlerdim”  dedi. Gönlüşen’in cenazesine çok sayıda beIN Sports spikeri de katılırken, vefat haberinin ardından Barcelona’nın da olduğu çok sayıda spor kulüplerinin yanı sıra spor basınından da birç ok taziye mesajı yayımlandı.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN’DAN TAZİYE MESAJI

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Gönlüşen’in vefatıyla ilgili sosyal medya hesabından taziye mesajı paylaştı.Altun mesajında, “Spor medyasının büyük bir değerini, çok iyi bir insanı maalesef kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz. Bugün yaşamını yitiren spor spikeri Emre Gönlüşen’e Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun” ifadelerine yer verdi.

CENAZEYE YOĞUN KATILIM

Genç yaşta yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak yaşama gözlerini yuman Emre Gönlüşen’in cenazesine CHP Adana Milletvekili Dr.Müzeyyen Şevkin, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkan Yardımcısı Önder Kaypak, CHP Adana eski Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adanaspor Başkanvekili Hamza Akgül, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Başkanı Kurtul Çakın, Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Dr.Ahmet Bozan, Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Başkan Yardımcısı Engin Kanber, TFF Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Aksoy, Adanaspor Altyapı Gelişim Direktörü Eyüp Arın, Adanaspor’un eski kaptanı Ercan Aslankeser, Adana MUSADER Başkanı Ragıp Okur ve çok sayıda Adanaspor taraftarı katıldı.

 

 

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter