Çukurova Press Twitter

“Gururlu ve çok mutluyuz”

Lagos Balık
31 Mayıs 2019 121 views 0

BÜLENT VEZİR

 

Helal olsun sizlere… Adana’mızı en iyi şekilde temsil ediyorlar. Daha önce Türkiye Şampiyonu olmuşlardı. Bu yılda Türkiye üçüncülüğüne imza attılar.

 

YAKIŞIR BİR MÜCADELE

Yüksel Gençlik, iki yıl önce U-19’larda Türkiye Şampiyonu olmuştu… Bu yılda Türkiye üçüncülüğüne ulaştı. Samsun’da yapılan final müsabakalarında kulüplerine yakışır bir mücadele ortaya koyduklarını belirten Yüksel Gençlik Yöneticisi Kemal Yüksel, “Kulüp olarak gururlu ve çok mutluyuz” dedi.

 

HERKESE TEŞEKKÜR

Onurlu mücadelelerine katkıda bulunan herkese çok teşekkür eden Yüksel, “Biz bir aileyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana yaptıklarımız ortadadır. Aynı ciddiyet ve sorumluluk içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Tüm branşlarda başarılı olabilmek için varız. Yüzlerce futbolcu ordusuna hizmet ediyoruz” diye konuştu.

 

HEDEF PROFESYONELLİK

Kulüplerinin başarısı için aslanlar gibi mücadele eden teknik kadro ve futbolcularını tebrik eden Kemal Yüksel, “Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam ediyoruz. Herkes üzerine düşeni yapınca başarı da kaçınılmaz oluyor. Takımımızda yetenekli gençler var. Bu gençlerimizin profesyonelliğe ulaşması bizleri çok mutlu eder. Bunun için üzerimize düşeni yapmaya hazırız” dedi.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter