Çukurova Press Twitter

Güvenilir et TÜRKMENBAŞI YAĞLAR GIDA’da

Lagos Balık
21 Ocak 2019 124 views 0

 

 

SABİT ÖZKESER

 

Adana’da 1948 yılından beri et sektöründe yer alan ve Et’i sanata dönüştüren marka olarak da bilinen Yağlar Et Gıda’nın Türkmenbaşı Bulvarı Şubesi, 6 yıldır Adanalılar’a sağlıklı ve kaliteli et satışı yapmanın mutluluğunu yaşıyor.

“BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Oğulları Behçet ve Semih Yağ ile birlikte Yağlar Et Gıda Türkmenbaşı Bulvarı’ndaki işyerlerinde müşterilerine etin yumuşak, lezzetli ve sindirimi kolay olmasının yanı sıra etteki ağır kokuları gideren daha aromalı kokmasını sağlayan yöntemin sunmasını sağlayan Dry Aged (Dinlendirme) buzdolabını kurduklarını anlatan Ümit Yağ, ”Bu Adana’da bir ilk yöntemdir. Bunu da biz sunduğumuz için çok mutluyuz” dedi.

“ÖZEL SİPARİŞLER ALIYORUZ”

Türkmenbaşı Bulvarı’nın dışında Mahfesığmaz’daki Gastronomi Pazarı’nda da şubeleri bulunduğunu ifade eden sevilen işadamı Ümit Yağ, müşteri memnuniyetinin kendileri açısından çok önemli olduğunu vurguladı. Yağ, “Müşterilerimizin isteğine göre siparişleri evlere kadar götürüyoruz. İki saat önceden verilecek siparişleri de evlere pişirilmiş durumda götürülmektedir. Tek isteğimiz; bizden alış veriş yapan müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Kalitemizden asla taviz vermemekteyiz” diye konuştu.

“SUCUK ETİ VE SÜT ÜRÜNLERİMİZ DE VAR”

Türkmenbaşı Bulvarı’ndaki şubelerinde kırmızı etin yanı sıra sucuk eti ve süt ürünleri satışını da gerçekleştirdiklerini belirten Ümit Yağ, “6 yıldır müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Etin dışında şarkuteri bölümümüz de doğal ürünler de yerini almıştır. Günlük köy yumurtaları ile birlikte tereyağı, tandır ekmeği, ceviz, kabak, incir ve turunç gibi reçel çeşitleri de bulunuyor” dedi.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort