Çukurova Press Twitter

Havacılık Festivali başlıyor 

Lagos Balık
24 Ekim 2019 14.384 views 0

Adana Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi ve Decathlon Mağazası’nın katılımıyla, Altıneller Okullar’nın bu yıl 3’üncüsünü düzenleyeceği Havacılık Festivali’ne geri sayım başladı.

Kentin sosyal yaşantısına kattığı renk, festivallere sunduğu katkı, sportif, kültürel ve sanatsal aktiviteleriyle bir alışveriş merkezinden daha fazlasını sunan Optimum, bu kez Adanalılar’ı göklere çıkaracak.

Adana Yamaç Paraşütü Spor Kulübü’nün sorumluluğunda, Optimum ve Decathlon Mağazası’nın katkılarıyla, Kabasakal- Rüzgarlı Tepe’de gerçekleştirilecek olan etkinlikte Adanalılar gök yüzünün kusursuz güzelliğiyle tanışma fırsatı bulacak.

3 Kasım Pazar günü 08.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, yeni heyecanlar ve deneyim arayanlar, gök yüzünü keşfetmek isteyenler ve adrenalin meraklıları unutmayacakları bir gün yaşayacaklar.

Heyecanın doruklara çıkacağı 3’üncü Havacılık Festivali’nde, gök yüzünün maviliklerine uçmak, uçuş esnasında video kaydı ve fotoğraf çekimi yaptırmak isteyenler www.altineller.com.tr  adresinden dolduracakları formla, uzman yamaç paraşütçüleri eşliğinde uçuş deneyimi yaşayabilecekler. (Haber Merkezi)

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter