Çukurova Press Twitter

“Her şey Adana ve Yüreğir için…”

Lagos Balık
30 Temmuz 2020 866 views 0

MHP Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Rüchan İlvan, Yüreğir ilçesinde yapılan çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Bizler Cumhur İttifakı ile beraber Yüreğir’de belediye hizmetleri noktasında büyük bir sinerji yakaladık” dedi.

“YENİ BİR YÜREĞİR İNŞAA ETMEK İÇİN

VARGÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir ile uyum içinde Yüreğir için ele ele vererek yeni bir Yüreğir’i inşaa etmek için var güçleri ile çalıştıklarını vurgulayan İlvan, “Adana’yı ve Yüreğir’i başarıya taşıyacak her sanayi ve ticaret planının mimarı olmak esnaf,ticaret ve sanayicinin ihtiyacını anlayıp doğru çözümler üreterek Adana için saygı,bağlılık ve biz olmak üçgeninde mutlak başarıyı hedefleyen yaşam boyu üretkenliği ilke edinen, millet memnuniyeti esaslı bir şehir kurmak için çabalayan şehrin yatırım öncüleriyle beraber çalışmaya devam edeceğiz. Her şey Adana ve Yüreğir için” diye konuştu.

“BİZLER BU DAVANIN NEFERLERİYİZ”

MHP Yüreğir Belediye Meclis Üyesi Rüçhan İlvan Ülke olarak da zor günler geçirildiğine dikkat çekti

İlvan, şöyle konuştu. “ Ülkemiz üzerinde, şer odakları tarafından kurulan kirli tuzaklar MHP Genel Başkanı Bilge Lider sn Devlet Bahçeli’nin yüksek ön görüsü ve ferasetiyle boşa çıkartılmıştır Böylesine yüreği Vatan Millet sevgisiyle dolu Bilge bir Lidere sahip olduğumuz için gururluyuz Ülkemizin bütünlüğü, Milletimizin birliği ve kardeşliği, Vatanımızın bağımsızlığı için Ülkemizdeki bu sinsi kuşatmayı yarmalıyız. Yaracağız. Bizler ülkücüleriz: Söğüt ocağında Ertuğrul Gazi’yiz Kosova’da Murat. İstanbul’da Fatih’ iz, Bizans burçlarında Üç Hilal. Erzurum’da Nene hatunuz, Maraş’ta Sütçü İmam. İzmir’de Hasan Tahsin’iz, Ankara’da Mustafa Kemal. Arif Nihat’ız al bayrakla dalgalanırız, Necip Fazıl’ız Sakarya’da şaha kalkarız. Başbuğ oluruz düşeriz gönüllere, bu dava asla bitmez bitmeyecekte Bu davada zerre olmakta zirve olmakta şereftir bizim için NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.”

Rüçhan İlvan ayrıca, “Aziz Milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum”

“LİDER ÜLKE TÜRKİYE” VİZYONU!..

MHP Yüreğir Meclis üyesi RÜÇHAN İLVAN yaptığı açıklamada “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin liderliğinde ‘Önce ülkem ve milletim’ ilkesini yaşayan ve yaşatarak gönüllerde taht kuran Ülkücü-Milliyetçi Hareket; ‘İstiklal için birlik, istikbal için dirlik; kazanan Türkiye olacak’ ülkü ve inancıyla kenetlenmiş, ‘Hedef 2023, Lider Ülke Türkiye’ vizyonundan sapmadan yoluna devam etmektedir.” şeklinde konuştu.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter