Çukurova Press Twitter

“Hiçbir işçiyi ekmeğinden etmeyeceğim ”

Lagos Balık
30 Ocak 2019 49 views 0

SABİT ÖZKESER

Adaylığının kesinleşmesinin ardından seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve bir günde çok sayıda yeri ziyaret ederek halkla buluşan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, “Hiçbir işçiyi ekmeğinden etmeyeceğim” dedi.

HURMALI MAHALLESİ’NDE
KARALAR’A YOĞUN SEVGİ GÖSTERİSİ

Belediye Başkanlığı yaptığı Seyhan’da Hurmalı Mahallesi’ni de ziyaret eden Karalar’a vatandaşlar yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Muhtar Adayı Aydoğan Öznur’un organizasyonuyla gerçekleşen toplantıda CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, mahallenin sorunları iletildi. Öznur, “Bizleri kırmayıp davetimizi kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Başkanım; Seyhan bölgesindeki her mahallede ortak nokta bulunarak, sempt pazarı, taziye evi, çocuk parkı, sanat ve kültür merkezi, kreş gibi tesisleri kazandırıyorsunuz. Hurmalı mahallesi sakinleri sizi Zeydan Karalar ‘içimizden gelen biri’,‘Halkın adamı’, ‘Adam gibi adam’, ‘Adana gibi Başkan’ her kesi kucaklayan başkan olarak bilmekte ve kabul etmektedir. Başkanım; affınıza sığınarak sizden bir ricamız olacak; Hurmalı mahallesi son zamanların deyimiyle ‘Seyhan Belediyesinin ön bahçesidir.’ Hurmalı Mahallesine de saymış olduğunuz tesislerin proje ve yapımını beklemekteyiz. Hurmalı’dan size tam destektir. Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak yolunuz açık olsun ve mahallece Martın Sonu Bahardır” diyoruz”şeklinde konuştu.

“BÜYÜKŞEHİR BAŞKANLIĞIMDA
SORUMLULUĞUM DAHA ÇOK OLACAK”

Mahallenin sorunlarını dinledikten sonra konuşan Zeyldan Karalar ise, Hurmalı mahallesinin Seyhan bölgesindeki mahallelerden şanssız olan birkaç mahalleden birisi olduğunu vurgulayarak, “Mahallenin sorunlarının çözümü için elimden gelen herşeyi yapacağım. Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumda hizmette sorumluluğum daha da çok artacak. Bu nedenle de siyasi görüşü ne olursa olsun hiçbir işçiyi ekmeğinden etmeyeceğim. Szeyhan Belediye Başkanı iken, nasıl hizmette hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit, adil bir şekilde dürüst belediyecilik anlayışıyla hareket ettiysek, işçi konusunda aynı hassasiyeti göstereceğiz. Aylardır maaş alamayan Büyükşehir Belediyesi’ndeki işçi kardeşlerime bir kez daha sesleniyorum; sizin güvenceniz benim. Seyhan Belediyesi’nde olduğu gibi burada da işçilerimiz düzenli şekilde maaşlarını alacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort