Çukurova Press Twitter

İmparatora destek çığ gibi

Lagos Balık
25 Mart 2020 87 views 0

 

 

Dünyadaki koronavirüs salgınının Türkiye’ye sıçramasından sonra ülke genelindeki tedbirler, salgının ne kadar bulaşıcı olduğunu da ortaya çıkardı. Adananın gururu Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Terim: ” Yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En yakın zamanda görüşmek üzere.” dedi.

Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın testleri negatif
Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim’ den sonra sonra gözler Ümit Davala ve Hasan Şaş’a çevrildi. Edinilen bilgiye göre Hasan Şaş ve Ümit Davala’nın testleri negatif çıktı.

Sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi

Sarı-kırmızılı kulüp internet sitesinden yaptığı açıklamada Terim’in tedavisine başlandığını duyurdu. Açıklamada “Yapılan tetkikler sonucunda, Teknik Direktörümüz Fatih Terim’in koronavirüs testi pozitif çıkmış olup, hocamızın tedavisine hemen başlanmıştır.

Teknik direktörümüz Fatih Terim’e ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, aramıza sağlıklı bir şekilde döneceğine dair inancımızın tam olduğunu belirtmek isteriz.” ifadeleri kullanıldı.

Galatasaray’dan Fatih Terim paylaşımı!

Biz omuz omuza verince neleri başarmadık ki! Seninleyiz hocam! Bir kez daha #BirlikteYeneceğiz!

 

Albayrak ve eşinde de çıkmıştı
Sarı-kırmızılıların ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi de korona virüs sebebiyle tedavi altına alınmıştı. Abdurrahim Albayrak bugün hastane camından el sallamış ve ilk açıklamayı yapmıştı. 65 yaşındaki Galatasaraylı yönetici ‘Çok şükür iyiyim, inşallah daha da iyi olacak herşey. Herkese selam” ifadelerini kullandı.

 

AYHAN BARUT – CHP ADANA MİLLETVEKİLİ

Galatasaray Teknik Direktörü, değerli hemşehrimiz Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyor, iyi haberlerini bekliyoruz.

——————————-

ORHAN SÜMER- CHP ADANA MİLLETVEKİLİ

Galatasaray’ın Teknik Direktörü kıymetli hemşehrimiz Fatih Terim’in #Koronavirüs testi malesef pozitif çıkmıştır.
Fatih Hocamızın en kısa sürede sağlığına kavuşacağı ümidiyle geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
#Galatasaray #fatihterim

————————————-

MÜZEYYEN ŞEVKİN- CHP ADANA MİLLETVEKİLİ

Türk futbolunun önemli ismi, Galatasaray’ın Teknik Direktörü değerli hemşehrimiz Fatih Terim’in #Koronavirüs’ten tez zamanda kurtulması ümidiyle Fatih Hoca’ya ve tüm hastalarımıza acil şifalar dilerim.

——————————–

BURHANETTİN BULUT- CHP ADANA MİLLETVEKİLİ

#Koronavirüs test sonuçları pozitif çıkan hemşerimiz Fatih Terim acil şifalar dilerim.
inanıyorum ki en kısa zamanda bu virüsü yenip, sağlığına yeniden kavuşacaktır.

Fatih Terim başarıları ile bize hep umut vermiş güçlü bir insandır. Bunu da atlatacağını biliyoruz.

#Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

#fatihterim
#geçmişolsun
#demirspor

———————————————–

TFF 

“Galatasaray Spor Kulübü’nün önce 2. Başkanı Sayın Abdurrahim Albayrak, daha sonra da Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’in koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.Sayın Fatih Terim ve Sayın Abdurrahim Albayrak’a acil şifalar diliyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşacaklarına inanıyoruz. Terim ve Albayrak aileleri ile Galatasaray camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

————————————-

 

FENERBAHÇE 

Galatasaray Takımı Teknik Direktörü Fatih Terime geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, kendisinden iyi haberler duymayı temenni ediyoruz.

—————————————

 

BEŞİKTAŞ 

Galatasaray Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terime geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; en kısa zamanda sağlığına kavuşmasını diliyoruz

————————-

TRABZONSPOR 

Covid-19 teşhisi konularak tedavisine başlanan Galatasaray Teknik Direktörü Sayın Fatih Terim’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

——————————–

 

Buse Terim Bahçekapılı 

Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum.. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha tarifsiz.

————————————-

 

Fiorentina

İtalya Serie A Ligi ekiplerinden Fiorentina, korona virüse yakalanan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim için destek mesajı yayımladı

——————————————-

MERVE TERİM 

Gözümü kapatmaya korkuyorum, sana gelen bana gelsin Baba, bunun bile bile senin başına gelmesini de kaldıramıyorum, öfkeme ve tepkime de engel olamıyorum, Rabbim korusun göz bebeğim

—————————————–

 

AKİF KEMAL AKAY- SEYHAN BELEDİYE BAŞKANI

Sevgili Hemşehrimiz Fatih Terim’in Koranavirüs test sonucunun pozitif çıktığını üzülerek öğrendim.

Sen adanmış hayatların umudusun hocam. Hayalinden vazgeçmeyeceğine, kaldığın yerden devam edeceğine dair inancım tam. Dualarımız seninle. Acil şifalar diliyorum.

—————————————-

SONER ÇETİN- ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI

Sevgili hemşehrimiz Fatih Terim’in koronavirüs
test sonucunun pozitif çıktığını üzülerek öğrendim.
Ailesi, Galatasaray camiası ve tüm sevenlerine söyleyeceğim tek şey var. Benim bildiğim Fatih Terim bu hastalığı yener.
Fatih hocam, sen güçlüsündür. Zorlukların üstesinden gelmeyi bilirsin. Bunu da atlatacağını biliyor, acil şifalar diliyorum.

—————————————————–

ZEYDAN KARALAR- ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI

Sevgili kardeşim, hemşehrimiz Fatih Terim’in, Koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığını üzülerek öğrendim. Fatih hocam, sen güçlüsündür. Zorlukların üstesinden gelmeyi, en umutsuz anları umuda çevirmeyi bilirsin. Bunu da atlatacağını biliyorum. Acil şifalar diliyorum.

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter