Çukurova Press Twitter

“Kadınlarımızla birlikte iktidara yürüyeceğiz”

Lagos Balık
27 Şubat 2020 53 views 0

ALİ BOZ- ŞEYDE TURAÇLAR / ÖZEL HABER

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolu Başkanı Gülsüm Karakılçık, başkan seçildikten sonra çalışmalarına hız verdi. Karakılçık, “ Kadınlarımızla birlikte el ele vererek iktidara yürüyeceğiz.” Dedi.

“HERKESİN BAŞKANIYIM”

Kadın Kolu başkanı seçildikten sonra Sarıçam’da yönetimiyle birlikte her mahalle sokağa giren Gülsüm Karakılçık, “ Sarıçam’da kadın olarak ben herkesin başkanıyım. CHP’nin Sarıçam’da daha iyi yerlere gelmesi için kadınlarımızla birlikte çalışmalarımıza başladık. Bu çalışmalarımız Sarıçam’da CHP’ye oy olarak dönecektir. Ekibimizle birlikte Sarıçam’ın her yerinde olacağız.”

KADINLARIMIZIN SORUNLARI BİZİM SORUNUMUZ”

Sarıçam da yaşayan tüm kadınların soranlarına çözüm yolları bulmak için çalışmalar başlattıklarını belirten Karakılçık, şunları söyledi. “ Biz CHP Sarıçam kadın kolları olarak ilçemizde yaşayan tüm kadınlarımızın sorunlarına ortak olacağız. CHP olarak bizler kadınlarımıza sahip çıkacağız. Kadınlarımızın haklarını kendileriyle birlikte savunacağız. “

“AİLE SİGORTASINI ANLATACAĞIZ”

Karakılçık, aile sigortası olarak şöyle konuştu. “CHP olarak her zaman gündemde tuttuğumuz kadınlarımıza yönelik aile sigortası projemizi kadınlarımıza yeniden anlatmaya başlayacağız. İktidara gitmek için Sarıçamlı kadınlarımızın sorunlarında hep yanlarında olacağız. Aile sigortasını kadınlarımıza en iyi şekilde anlatacağız. Ve CHP’ye oy vermelerini isteyeceğiz.”

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter