Çukurova Press Twitter

Kaplan’da hedef ilk maçta 3 puan

Lagos Balık
12 Eylül 2020 535 views 0

SABİT ÖZKESER / ÖZEL HABER

Geçtiğimiz sezon Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı karar sonucu küme düşmekten kurtulan Adanaspor, sezonun ilk maçını yarın kendi sahasında İstanbulspor ile karşılaşacak.

MAÇ 19.00’DA BAŞLAYACAK

Teknik Direktörlüğe önceki gün Fatih Akyel’i getiren Turuncu-Beyazlı ekip Adanaspor’da hedef 3 puan olacak. 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda yarın saat 19.00’da başlayacak Adanaspor-İstanbulspor maçı Türkiye Futbol Federasyonu’nun aldığı karar gereği seyircisiz oynanacak.

MAÇI KADİR SAĞLAM YÖNETECEK

İstanbulspor maçı hazırlıklarını yeni Teknik direktörü Fatih Akyel yönetiminde hazırlanan Adanaspor’un maçını Kadir Sağlam yönetecek. Bu maçta Sağlam’ın yardımcılıklarını Ömer Tevfik Özkoç ve Hakan Karabalçık yapacak. Dördüncü hakem olarak da Batuhan Gültek görev alacak.

YENİ FORMA MARKASI CAPELLİ OLDU

Kulüpten yapılan açıklamada, “Adanaspor’umuz bir süre önce forma ve spor giyim konusunda görüşmelerde bulunduğu Capelli markası ile anlaştı. Capelli markasının Ülkemizde ilk olarak kulübümüz ile iş birliği yapması bakımından da önemli olan bu anlaşmanın her iki tarafa hayırlı olmasını temenni eder, kamuoyuna saygıyla duyururuz” denildi.

“ADANASPOR İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Adanaspor Teknik Direktörü Fatih Akyel, “Bu camia içerisinde ben ekibim ve futbolcularım elimizden geleni yapacağız. Adanaspor taraftarlarını memnun etmek için çalışacağız. Yeni geldik 3 günlük bir zaman dilimi oldu. Biran önce kaynaşıp birlik olacağız. Kısa bir zaman var önümüzde, biran önce maçlarımıza çıkacağız en iyi şekilde mücadele edeceğiz. Yeni arkadaşlarımız ve yabancı oyuncularımı var. Bizde hoca ekibi olarak yeniyiz, hep beraber birlik olup Adanaspor için elimizden geleni yapacağız” dedi.

“EKSİKLİKLERİMİZİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞACAĞIZ”

Sezon başında takımı kampa Eyüp Arın’ın götürmesiyle ilgili olarak Akyel,” Takım çalışmış ama eksikleri var. Eyüp hoca elinden geleni yapmış. Zaman zaman kampta sakatlık geçiren ve antrenmana çıkamayan oyuncular var. Kampta sakatlandıkları için eksiklikleri olan oyuncular var. Biz eksiklikleri olanların tamamlamaya çalışacağız. Ama genel itibariyle takım çalışmış. Yeni gelen arkadaşlarımız özellikle eksikliklerini ve Türk oyuncularla kaynaştırıp hazır hala gelmeleri için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter