Çukurova Press Twitter

Karalar “ŞOV”

Lagos Balık
13 Kasım 2018 66 views 0

SABİT ÖZKESER

 

Seyhan Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ve bu yıl merhum spor adamı Ali Gülleri’nin anısına gerçekleşen 40 yaş üstü Veteranlar Futbol Turnuvası’nda Seyhan Belediyesi ile Basınspor karşı karşıya geldi.

BAŞKAN KARALAR’DAN 2 GOL

Belediyenin Bahçeşehir Tesisleri’nde gerçekleşen turnuvada Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, basın karşısında adeta “Şov” yaptı. Birbirinden jeneriklik 2 güzel gol atan Başkan Karalar, takımını mağlubiyetten kurtararak, maçın dostça bitmesini sağladı. Hayli çekişmeli ve zevkli geçen maçta Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, attığı goller ile dikkati çekmesinin yanı sıra oynadığı başarılı futbol ile izleyenleri kendine hayran bıraktı. Her yıl farklı bir isimin verildiği turnuvaya bu yıl Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu eski başkanlarından merhum spor adamı Ali Gülleri adına düzenleniyor.  12 takımın mücadele ettiği müsabakalar 1,5 ay sürecek.

 

ATATÜRK’Ü UNUTMADILAR

6-6 biten maç öncesinde Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 80. Yıldönümünde her iki takımın futbolcuları anma töreni de gerçekleştirdi. “80. Yılda 80 Milyon Kez Atatürk” pankartıyla sahaya çıkılırken, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, “ “Yanımızda olamasan da yakınımızdasın. İlklerinle, ilkelerinle, fikirlerinle Türkiye’nin ruhundasın. Ata’mızı saygı ve minnetle anıyoruz” dedi.

 

Lagos Balık
BENZER KONULAR
YORUM YAZ

MAGAZİN
Çukurova Press Twitter
izmir escort